KAWA DOUBLESHOT

( ilość produktów: 9 )

Szukasz palarni, która produkuje ziarna najwyższej jakości? Zależy Ci na uzyskiwaniu wyjątkowo aromatycznego napoju pobudzającego odznaczającego się doskonałą klarownością i niebywałym smakiem? Zachęcamy do zapoznania się z kawą ziarnistą Doubleshot dostępną w naszym sklepie Cafe Silesia.

Kawa ziarnista DoubleShot

Kawa ziarnista DoubleShot swoje istnienie rozpoczęła w 2009 roku, gdy jeden z właścicieli palarni rozpoczął szkolenia w zakresie wypalania kawy, a drugi zdobywał wiedzę o pobudzającym napoju w trakcie podróży na terenach Ameryki Środkowej. W 2010 roku założyli oni czeską palarnię DoubleShot. Wraz z upływem czasu rozwinęli oni swoją firmę, poszerzając działania o trzy kawiarnie, centrum szkoleniowe oraz piekarnię. Obecnie główną siedzibą palarni DoubleShot jest Praga, jednak jej produkty można znaleźć na terenie niemal całego świata. Kawa ziarnista DoubleShot doceniana jest za wysoką jakość, niebywałą klarowność i doskonały smak. Zawdzięcza się to wypalaniu mieszanek w 60-letnim piecu Probat, co pozwala uzyskać jakość speciality, która doceniana jest przez najbardziej doświadczonych koneserów kawy.

Kawa DoubleShot sklepie Cafe Silesia

Produkty popularnej czeskiej palarni Doubslehot można znaleźć w sklepie Cafe Silesia. Dostępne są najbardziej popularne mieszanki takie, jak np. kawa ziarnista DoubleShot Colombia Carlos Imbachi, w której smaku wyczuwalne są nuty śliwek, owoców tropikalnych oraz trawy cytrynowej. Większość mieszanek idealnie nadaje się do alternatywnych metod parzenia. W ofercie Cafe Silesia można również znaleźć kawę bezkofeinową DoubleShot, która świetnie sprawdzi się dla osób, które lubią wypić napój niezależnie od pory dnia.

Kawa ziarnista DoubleShot – produkt najwyższej jakości, z najlepszych micro-plantacji.

    pixel