Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ESSSE CAFFÉ

( ilość produktów: 9 )

Marzysz o tym, aby serwować swoim gościom napój jak z prawdziwej kawiarni? Pod uwagę warto wziąć nie tylko sposób i rodzaj przyrządzanej kawy, ale również metodę jej podawania. Poznaj markę akcesoriów Essse Caffe, dzięki której pobudzająca esencja będzie przypominała wyglądem włoskie espresso czy latte!

Essse Caffe

Włoska marka Essse Caffe produkuje pobudzające mieszanki kawowe od 1979 roku. Od tego czasu producenci stale polepszają wszystkie receptury, sprawiając, że ich kawa zyskuje miłośników zarówno wśród osób przygotowujących napoje pobudzające we własnych czterech kątach, jak i profesjonalnych baristów. Essse Caffe jest marką profesjonalną, docenianą na całym świecie. Priorytetem jej założycieli jest bowiem harmonia między innowacją, doświadczeniem i technologią, które symbolizuje potrójna litera s w pierwszym słowie nazwy firmy. Essse Caffe współpracuje z uniwersytetami w Bolonii, Cesenie i Fogii, dzięki czemu proces produkcji opiera się na nauce, gwarantując najlepszą jakość organoleptyczną kawy. Oznacza to, że podczas picia napojów pobudzających tej marki zmysły takie jak węch, zapach czy smak są wyraźnie pobudzone. Rosnąca popularność firmy na przełomie kilkunastu lat sprawiła, że producenci Essse Caffe wypuścili piękną kolekcję akcesoriów umożliwiających profesjonalne serwowanie napojów. Naczynia mają bardzo minimalistyczny i estetyczny wygląd i charakteryzuje je piękne logo Essse Caffe.

Esse Caffe w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia znajdą Państwo najbardziej charakterystyczne akcesoria do kawy Essse Caffe, które nadają się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Kolekcja obejmuje między innymi:

  • filiżankę do cappuccino,
  • czajniczek na herbatę,
  • dzbanuszek na mleko,
  • filiżankę do espresso,
  • szklaneczkę do latte.

Szeroki wybór akcesoriów sprawia, że domowa kolekcja filiżanek do serwowania kawy znacznie się powiększa. Tak minimalistyczne, a zarazem estetyczne naczynia umożliwiają podanie gościom domowej kawy, która będzie przypominała tą z prawdziwej włoskiej kawiarni!

Akcesoria Essse Caffe – zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi produktami!

RodzajRodzaj
MateriałMateriał
Pojemność naczyniaPojemność naczynia
+ Rozwiń- Ukryj
pixel