Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA FANTINO

( ilość produktów: 15 )

Wysokiej jakości ziarna to podstawowa kwestia, świadcząca o tym, czy pobudzająca kawa ma dobry smak i bogaty aromat. Warto wybierać producentów, którzy swoją działalność opierają na najlepszych uprawach, starannie podchodząc do wszystkich etapów produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kawy ziarnistej i mielonej Fantino, która przypadła do gustu miłośnikom pobudzającej esencji z całego świata.

Kawa ziarnista Fantino – tradycyjne, włoskie espresso!

Siedziba palarni Fantino umiejscowiona jest we włoskiej prowincji Cuneo. Jej założyciele podkreślają, że kawa z tamtych okolic Europy jest w smaku tak samo czysta jak alpejskie powietrze. Pierwsze palenie kawy ziarnistej Fantino odbyło się w 1962 roku. Od samego początku misją założycieli było tworzenie produktów spełniających wymagania największych koneserów. Produkcja kawy ziarnistej Fantino odbywa się na najwyższym poziomie pod okiem światowej klasy profesjonalistów. Za priorytetową kwestię uznaje się wyjątkową uważność na każdym etapie procesu powstawania mieszanek. Założeniem jest oferowanie ziaren, dzięki którym uzyskiwać można idealnie wyważony smakowo napój. Producenci kawy ziarnistej Fantino chcą przekazywać włoską tradycję poprzez dzielenie się tym, co według nich jest godne uwagi. Dzięki temu, za pomocą ich mieszanek można tworzyć bardzo aromatyczne espresso czy inne pobudzające napoje.

Kawa mielona Fantino – mieszanka dla każdego

Sklep z kawą Fantino opiera się na zrównoważonej produkcji, dbającej o środowisko. Firma jest zaangażowana w tworzenie swoich produktów w jak najbardziej ekologiczny sposób, zmniejszając zużycie gazu, a także osiągając zerowe emisje spalin. Kawa ziarnista Fantino oraz wszystkie pozostałe propozycje tej marki posiadają certyfikat eko. Jak podkreślają twórcy, kolejnym celem, do którego dąży firma, jest wprowadzenie na rynek opakowań całkowicie nadających się do recyklingu bądź biodegradacji. Założyciele marki mogą również pochwalić się złotym medalem w “International Coffee Testing”, czyli międzynarodowym konkursie degustacji kawy. Jest to duże osiągnięcie, które świadczy o najwyższej jakości ziaren oferowanych przez sklep z kawą Fantino.

Firma jest nie tylko przyjazna środowisku, ale i jej konsumentom. Dostarcza bowiem szeroki zakres produktów, odpowiadających na ich potrzeby. Producent oferuje nie tylko mieszanki z pełnymi ziarnami. W sklepie znajduje się również kawa mielona Fantino, która sprawdza się doskonale dla osób, nieposiadających osobnego młynka do mielenia. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na szybkim zaparzeniu napoju.

Sklep z kawą Fantino – Cafe Silesia

W sklepie internetowym Cafe Silesia można znaleźć najbardziej doceniane kawy ziarniste Fantino, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno na rynku włoskim, jak i ogólnoświatowym. Dostępne mieszanki nadają się idealnie do użytku domowego. Produkty sprawdzają się także w przestrzeniach biurowych czy miejskich kawiarniach.

Kawa ziarnista Fantino i inne produkty tej marki są doskonałą formą na prezent dla bliskiej osoby, ponieważ poza wyśmienitym smakiem posiadają również bardzo ciekawy aspekt wizualny. Przykładem jest kawa mielona Fantino Lattina 250 g, która jest przesypywana do bardzo estetycznej puszki z oryginalnym logo marki.

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z dostępnymi produktami w sklepie z kawą Fantino.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
AbonamentAbonament
Polecana doPolecana do
Ziarnista/MielonaZiarnista/Mielona
SkładSkład
+ Rozwiń- Ukryj
Waga (netto)Waga (netto)
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel