Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TOGNANA

( ilość produktów: 3 )

Szukasz akcesoriów do parzenia kawy i herbaty, które charakteryzują się najwyższą jakością, a zarazem posiadają estetyczny design? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z marką Tognana, której produkty zadowalają najbardziej wymagających klientów.

Akcesoria Tognana

Firma Tognana znana jest z produkcji akcesoriów kuchennych wszelkiego rodzaju. Jej główna siedziba znajduje się we Włoszech. Obecnie jest ona jednym z największych producentów urządzeń, które doskonale sprawdzają się zarówno w użytku prywatnym, jak i również profesjonalnym. Produkty Tognana charakteryzują się wysoką jakością, dzięki czemu spełniają oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Marka stale poszerza swoją ofertę, tworząc przedmioty użytku codziennego tak, aby jak najbardziej zaspokajać potrzeby swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że wszystkie akcesoria odznaczają się eleganckim i estetycznym designem, jak i wyjątkową funkcjonalnością. Uniwersalny kształt oraz wygląd poszczególnych elementów sprawia, że doskonale pasują one w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu, w jakim jest ono urządzone. Co jednak ważniejsze, akcesoria Tognana tworzone są z trwałych i solidnych materiałów, dzięki czemu służą swoim właścicielom na długi czas.

Akcesoria Tognana w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia dostępne są klasyczne dzbanki French Press marki Tognana, które doskonale sprawdzają się do przygotowywania gorących napojów takich jak kawa czy herbata. Naczynia można dostać w trzech najpopularniejszych rozmiarach:

  • 0,35 l,
  • 0,6 l,
  • 0,8 l.

Każdy klient może więc wybrać dla siebie ten model, który najlepiej spełni jego oczekiwania. W przypadku parzenia jednej filiżanki kawy najlepiej sprawdzi się produkty o najmniejszej pojemności. Dla dużych rodzin, a także właścicieli lokali gastronomicznych poleca się natomiast French Press Tognana Armonia 0,8 l, który umożliwia przygotowanie znacznie więcej ulubionego naparu.

Akcesoria Tognana w sklepie Cafe Silesia — postaw na wysoką jakość i estetyczny design!

RodzajRodzaj
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
Pojemność naczyniaPojemność naczynia
Widok
pixel