BIALETTI

( ilość produktów: 68 )

Bialetti to jedna z czołowych marek zajmujących się produkcją profesjonalnego sprzętu do kawy. Jej historia sięga czasów II wojny światowej. W tej opowieści kluczową rolę odegrał założyciel – Alfonso Bialetti, który fachowo zajmował się obróbką aluminium. Doświadczenie i pomysłowość mężczyzny wiele wniosły do kawowego świata. To właśnie on podzielił się z innymi swoim projektem na unikalny czajniczek do parzenia kawy – znany jako moka Bialetti. Pomysł Alfonso stał się pierwowzorem współczesnej kawiarki oraz inspiracją dla wielu wybitnych producentów sprzętu do kawy.

Kawiarki marki Bialetii w Cafe Silesia

W naszym asortymencie posiadamy ogromną liczbę unikalnych kawiarek marki Bialetti – dzięki temu każdy klient może znaleźć sprzęt, który będzie odpowiadał jego potrzebom, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. Dzięki temu dopasowanie akcesoriów do wystroju danej kuchni jest proste i przyjemne. Kawiarki marki Bialetti różnią się od siebie pojemnością oraz dostępną kolorystyką. W naszym asortymencie można znaleźć również nowoczesną kawiarkę elektryczną tego producenta, który w umiejętny sposób łączy klasykę z nowoczesnością. Bialetti – zaparzacze typu french press Osoby, które cenią sobie wygodę i prostotę w użytkowaniu, powinny zapoznać się z zaparzaczami typu french press – w Cafe Silesia oferujemy m.in. czerwony sprzęt w dwóch różnych pojemnościach: 350ml i 1l. Pojemny zaparzacz tłokowy doskonale sprawdzi się w dużej rodzinie prawdziwych kawoszy!

Akcesoria i części wymienne do kawiarek

Dbałość o kawowy sprzęt czasem wiąże się z koniecznością wymiany poszczególnych elementów. Jest to ważne szczególnie wtedy, jeśli regularnie się z niego korzysta. W naszym sklepie można znaleźć m.in.:

  • lejki zamienne do kawiarek,
  • uszczelki i sitka.

Wymienione produkty oferujemy w korzystnych cenowo zestawach i kompletach.

Zakupy w Cafe Silesia

W naszym sklepie posiadamy nowoczesny sprzęt i akcesoria do przygotowania kawy od marki Bialetti, która cieszy się dużą popularnością wśród wielu kawoszy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami – nie ma złego dnia na kawowe zakupy!

pixel