EKSPRESY JURA

( ilość produktów: 36 )

Ekspres Jura

Marzysz o przygotowywaniu pysznej kawy we własnym zaciszu domowym? Jesteś właścicielem kawiarni lub lokalu gastronomicznego i chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, dzięki któremu przyrządzisz wyśmienite napoje. Poznaj szwajcarską firmę Jura, która produkuje wysokiej jakości ekspresy przeznaczone do użytku domowego i nie tylko.

Ekspres Jura – 90 lat zamiłowania do jakości i innowacji

Firma Jura została założona w roku 1931 w Szwajcarii. Założycielem marki był Leo Henzirohs. Jego zamiłowanie do innowacji i jakości kontynuuje kolejne pokolenie, tworząc profesjonalne ekspresy do kawy. Producenci chcą, aby tworzone przez nich produkty potrafiły sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Wartości, jakimi kieruje się marka tworząc ekspresy Jura, to luksus, różnorodność i przyjemność. Twórcy podkreślają, że prawdziwa kawa to wyrazisty smak i bogaty aromat. Można je osiągnąć za pomocą świeżo mielonych ziaren zaparzanych za pomocą ekspresu Jura.

Ekspres do kawy Jura – wyjątkowy design

Na przestrzeni lat design ekspresów Jura zmieniał się na lepsze. Wraz z rozwojem funkcjonalności produktów, dbano również o doskonalenie ich części wizualnej. Są one bardzo wyraziste i zaskakują wyglądem. Dzięki zwracaniu uwagi na design produktów, ekspresy Jura to obecnie odzwierciedlenie wysokiej klasy i elegancji. Zaprojektowano kilka modeli kolorystycznych, tak aby każdy mógł dostosować produkt do swoich preferencji i gustu. Najchętniej sięga się po warianty czarne, białe i grafitowe. Innowacyjny wygląd uzyskiwany jest dzięki korzystaniu z jakościowych materiałów oraz wyjątkowej precyzji w trakcie produkcji. Harmonijny, elegancki design dopełnia doskonale rozwinięty serwis wewnętrzny sprzętu.

Jura – ekspres do kawy dla każdego

Pomimo tego, że ekspres do kawy Jura pozwala na uzyskiwanie bardzo wyrafinowanego smaku, to jest on bardzo łatwy w obsłudze. Intuicyjne przyciski pozwalają na korzystanie z urządzenia nawet w przypadku małego doświadczenia. Szeroki wybór produktów marki tworzącej ekspresy do kawy Jura, pozwala na wybranie takiego modelu, który trafia zarówno w estetykę przyszłego właściciela, jak i odpowiada na jego potrzeby dotyczące funkcjonalności.Ze względu na swoją wysoką klasę i jakość, ekspresy Jura, wykorzystywane są w wielu kawiarniach i restauracjach. Bariści cenią sobie je za innowacyjne, pomysłowe rozwiązania. Urządzenia te goszczą również w mniejszych bądź większych firmach, a także wielu przestrzeniach domowych.

Ekspres do kawy Jura – wysoka funkcjonalność

Wyjątkowo innowacyjne ekspresy do kawy Jura cechują się wysoką funkcjonalnością. Podstawowe modele pozwalają na przyrządzanie klasycznych kaw, zaczynając od aromatycznego espresso, kończąc na mlecznym cappuccino czy latte. Bardziej rozbudowane urządzenia podwajają możliwości i pozwalają na przygotowywanie specjałów, takich jak cold brew. Najnowsze ekspresy Jura posiadają inteligentne młynki do mielenia, które samodzielnie wybierają stopień zmielenia kawy, dostosowując go odpowiednio do:

  • rodzaju wybranej kawy,
  • stopnia intensywności,
  • kondycji wykorzystywanych ziaren.

Warto podkreślić, że ekspres do kawy Jura został zaprojektowany tak, aby umożliwiał przygotowywanie aromatycznych napojów w krótkim czasie. Ceniony jest on zatem nie tylko za elegancki design i bogactwo możliwości, ale również za płynność i bezproblemowość przyrządzania specjałów kawowych.

Ekspresy Jura – znajdź swojego faworyta! 

W Cafe Silesia cenimy sobie profesjonalne podejście do obsługi klienta. Nasza oferta zawiera jedynie wysokiej jakości produkty cenionych marek. Z tego powodu współpracujemy z producentem ekspresów Jura. Każde dostępne urządzenie w naszym sklepie jest nowe, sprawdzone i objęte gwarancją. Miano autoryzowanego i wiarygodnego przedstawiciela marki Jura pozwala na posiadanie w ofercie wielu modelów. Kierując się zadowoleniem naszych klientów, jesteśmy do ich dyspozycji na etapie wyboru odpowiedniego urządzenia, a także jego uruchamiania.

Ekspresy Jura w Cafe Silesia – zachęcamy do zapoznania się z ofertą, w której znajdziesz produkty zachwycające niebywałą estetyką, a także funkcjonalnością.

pixel