Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

JURA

( ilość produktów: 24 )

Jura

Jeśli chcesz, by Twój ekspres do kawy Jura służył Ci jak najdłużej, to nie ma lepszego sposobu niż stosowanie akcesoriów do konserwacji tego samego producenta, czyli marki Jura. Dzięki ich regularnemu używaniu zgodnie z instrukcją obsługi lub po prostu wtedy, gdy sam ekspres wyświetli odpowiedni komunikat, można mieć pewność, że ekspres będzie działał bez zarzutu przez wiele lat, niezmiennie zaparzając pyszną kawę. Tutaj kupisz wszystkie niezbędne środki do konserwacji Twojego ekspresu Jura.

Jak odkamienić ekspres Jura.

Odkamienianie ekspresu Jura jest tyleż prostą co, niezbędną czynnością, którą należy wykonywać za każdym razem, gdy ekspres będzie tego wymagał, wyświetlając odpowiedni komunikat. Dzięki zastosowaniu tabletek odkamieniających Jura, proces odkamieniania jest niezwykle prosty. Wystarczy najpierw wyjąć filtr do wody ze zbiornika ekspresu, do którego następnie należy wlać odpowiedni roztwór, który tworzy się przez rozpuszczenie tabletki okamieniającej w wodzie. Następnie odpowiednim przyciskiem uruchamiamy proces odkamieniania.

Filtry do ekspresu Jura.

Jest zalecane, by w ekspresie Jura stosować filtr Jura zawsze, niezależnie od tego, czy np. posiadamy stację uzdatniania wody lub inny system filtracji i do zbiornika ekspresu wlewamy uprzednio przefiltrowaną wodę. Wynika to z tego, że nie wiemy jaki jest stopień przefiltrowania takiej wody, natomiast filtr Jura stanowi gwarancję, że woda w takim ekspresie będzie całkowicie bezpieczna dla naszego urządzenia. Wymiany filtra powinniśmy dokonać dokładnie wtedy, gdy ekspres będzie ten wymóg komunikował na wyświetlaczu.

Jak czyścić ekspres Jura.

W ekspresach Jura automatyczny program czyszczenia wymaga jedynie tego, by uruchomić go jednym naciśnięciem guzika tuż po tym, jak wrzucimy tabletkę do specjalnie przeznaczonego do tego wlotu lub pojemnika, do którego przede wszystkim sypiemy kawę mieloną. Czyli nic prostszego: wrzucić tabletkę i wcisnąć guzik, postępując zgodnie z komunikatami, pojawiającymi się na wyświetlaczu. Ekspres wykona proces czyszczenia samodzielnie - w pełni automatycznie.

System mleczny ekspresu Jura – czyszczenie.

Niemal każdy ekspres Jura pozwala spieniać mleko po to, by uzyskać kremowe latte czy cappuccino. Jednak by system mleczny działał doskonale, a spienione mleko zawsze było pyszne, musimy dbać o system mleczny poprzez jego regularną konserwację przy użyciu przeznaczonego do tego płynu. Dzięki amfoterycznym środkom powierzchniowo czynnym płyn Jura skutecznie usuwa wszelkie pozostałości po mleku ze wszelkich zakamarków.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
+ Rozwiń- Ukryj
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
ZastosowanieZastosowanie
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel