SZKLANKI DO LATTE MACCHIATO

( ilość produktów: 5 )

Szklanki do latte.

Szklanki do latte są niezaprzeczalnym bestsellerem wśród miłośników kaw z dodatkiem mleka. Charakterystyczne wysokie szklanki do latte macchiato pozwalają na to, by po wlaniu spienionego mleka do kilkunastocentymetrowej szklanki zaobserwować układanie się trzech apetycznych warstw, których wygląd kusi jeszcze przed wzięciem pierwszego łyku. To zapewne dlatego ogromna miłość do kaw mlecznych powoduje, że wielu jest po drodze ze szklankami do latte. Dlatego dostarczamy wam szklanki, o jakich zawsze marzyliście, bo dzięki prostocie zachowana jest elegancja wynikająca z ich smukłej budowy. Dzięki temu, że są wąskie, ale jednocześnie wysokie mają dużą pojemność. Znajdziecie tu doskonałe szklanki do latte macchiato 220ml od niezawodnego szwajcarskiego producenta firmy Jura. Jeśli jednak ta pojemność będzie zbyt mała, zawsze możecie sięgnąć po nieco większe szklanki do latte, bo o pojemności 250ml. Oczywiście ich smukła budowa jest zachowana, a wysokość szklanek do latte macchiato to 14,5cm.

Szklanki do latte macchiato.

Jeśli szukacie szklanek do latte z podwójną ścianką, czyli takich, które idealnie będą utrzymywać temperaturę kawy, to z powodzeniem możecie sięgnąć po te, które tutaj znajdziecie, ponieważ idealnie grube szkło również zadziała jak idealny termos, który utrzyma ciepło waszej kawy.

Szklanki do latte na prezent.

Dla wielbicieli kawy z palarni Varesina szklanka do latte z logo producenta jest dostępna w ofercie sklepu. W efektownym logo tego producenta, oddającym wyborny smak jego kaw, kryje się cały duch palarni. Szkło z jakiego wykonane są te szklanki do latte jest efektowne i zachowuje elegancję oraz lekkość pomimo tego, że jest ono grube. A to za sprawą odpowiednich proporcji i smukłej budowy szklanek. Wygląd kawy latte jest nie do przecenienia i musi być przez doskonałej jakości szkło podkreślone, bo wygląd, czyli to jak poszczególne warstwy kawy i mleka się w szklance układają także sprawia, że kawa jest bardziej apetyczna.

 

    pixel