Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SZKLANKI DO LATTE MACCHIATO

( ilość produktów: 5 )

Wysokie szklanki latte macchiato

Szklanki kawy latte są niezaprzeczalnym bestsellerem wśród miłośników kaw z dodatkiem mleka. Charakterystyczne wysokie szklanki do latte macchiato pozwalają na to, by po wlaniu spienionego mleka do kilkunastocentymetrowej szklanki zaobserwować układanie się trzech apetycznych warstw, których wygląd kusi jeszcze przed wzięciem pierwszego łyku. To zapewne dlatego ogromna miłość do kaw mlecznych powoduje, że wiele osób chce wzbogacić serwowanie latte macchiato. Dlatego dostarczamy wam termiczne szklanki do caffe latte, o jakich zawsze marzyliście, bo dzięki prostocie zachowana jest elegancja wynikająca z ich smukłej budowy. Dzięki temu, że są wąskie, ale jednocześnie wysokie mają dużą pojemność. Znajdziecie tu doskonałe szklanki do latte macchiato 220ml od niezawodnego szwajcarskiego producenta firmy Jura. Jeśli jednak ta pojemność będzie zbyt mała, zawsze możecie sięgnąć po nieco większe wyprofilowane szklanki kawy latte, bo o pojemności 250ml. Oczywiście ich smukła budowa jest zachowana, a wysokość szklanek do latte macchiato to 14,5cm.

Jakie szklanki latte wybrać?

Jeśli szukacie szklanki latte podwójnymi ścianami, czyli takich, które idealnie będą utrzymywać temperaturę kawy, to z powodzeniem możecie sięgnąć po te, które tutaj znajdziecie, ponieważ idealnie grube szkło również zadziała jak idealny termos, który utrzyma ciepło waszej kawy. Oprócz tego, aby wybrać odpowiednie kubki do latte, trzeba zwrócić uwagę na kilka innych czynników.

  • Pojemność szklanki do latte — warto zadbać o to, aby pojemność szklanki latte była dopasowana do własnych preferencji. Za duże naczynia tego typu mogą być też niewygodne. Pojemność standardowych szklanek to ok. 250 ml.
  • Liczba szklanek — czasami lepiej kupić od razu cały zestaw szklanek termicznych do latte. Dzięki temu będziesz mógł przyrządzić cafe latte dla całej rodziny i podać je w jednakowych naczyniach.
  • Budowa szklanek — klasyczna szklanka to taka, w której widać warstwy kawy latte. Dostępne są zarówno proste, jak i eleganckie szklanki z uchem.
  • Wygląd szklanek do cafe latte — nowoczesne szklanki do late charakteryzują się ciekawym designem. Dzięki temu serwowanie latte macchiato jest jeszcza bardziej efektowne.

Odpowiednie szklanki do latte na prezent

Dla wielbicieli kawy z palarni Varesina szklanka do latte z logo producenta jest dostępna w ofercie sklepu. W efektownym logo tego producenta, oddającym wyborny smak jego kaw, kryje się cały duch palarni. Szkło z jakiego wykonane są te szklanki do latte jest efektowne i zachowuje elegancję oraz lekkość pomimo tego, że jest ono grube. A to za sprawą odpowiednich proporcji i smukłej budowy szklanek. Wygląd kawy latte jest nie do przecenienia i musi być przez doskonałej jakości szkło podkreślone, bo wygląd, czyli to jak poszczególne warstwy kawy i mleka się w szklance układają także sprawia, że kawa jest bardziej apetyczna.

MarkaMarka
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
MateriałMateriał
Pojemność naczyniaPojemność naczynia
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel