KAWA DO KAWIARKI

( ilość produktów: 108 )

Korzystanie z kawiarki należy do jednej z najbardziej popularnych metod domowego parzenia pobudzającego napoju. Pozwala ona na przyrządzenie wyjątkowo aromatycznej esencji. Sprawdź, jaka kawa do kawiarki sprawdza się najlepiej.

Kawa do kawiarki – mieszanka dla każdego

Kawa z kawiarki smakuje fenomenalnie. Podkreślają to zarówno osoby początkujące w przyrządzaniu napoju alternatywnymi metodami, jak i doświadczeni smakosze, ceniący sobie dobrej jakości smak. Intensywny napar można przygotować w domu, korzystając jedynie z prostego urządzenia oraz przeznaczonej do tego mieszanki. Kawa z kawiarki powstaje bardzo szybko i nie wymaga zbyt dużo zaangażowania.

Kawa z kawiarki – na jaką się zdecydować?

Smak parzonej kawy w kawiarce jest nieco inny od klasycznego, włoskiego espresso. Napar nie jest tak gęsty i intensywny. Posiada jednak dość wyrazisty smak, który w zależności od wykorzystanej mieszanki może posiadać nutę:

  • kakaową,
  • czekoladową,
  • karmelową,
  • cytrusową.

O jakości przygotowywanej kawy w kawiarce świadczy nie tylko intensywność mielenia ziaren, ilość użytej wody czy czas parzenia. Podstawowy wpływ na smak napoju pobudzającego napoju ma rodzaj wykorzystanych ziaren. Świetnie sprawdzają się te o składzie 100% Arabiki (np. HAYB Yellow Dark Roast Espresso), jak i połączenie Arabiki z Robustą (np. propozycja Fantino LATTA CREAM MARRON z kremem orzechowym w zestawie).

Kawa w kawiarce w Cafe Silesia

Kawa do kawiarki jest polecana w szczególności osobom, które cenią sobie wygodę i prostotę parzenia pobudzającego napoju. Jest to również idealny produkt dla tych marzących o powrocie do dawnych sposobów przyrządzania esencji.

Znajdź swoją ulubioną mieszankę w sklepie internetowym Cafe Silesia i zapewnij sobie niepowtarzalny smak kawy z kawiarki.

pixel