Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MIIR

( ilość produktów: 11 )

Akcesoria do przechowywania napojów powinny być przede wszystkim funkcjonalne – jest to jeden z najważniejszych aspektów, który klienci uwzględniają, dokonując swoich zakupów. Szukasz praktycznych i stylowych naczyń? Poznaj niezwykłą ofertę od amerykańskiego producenta MiiR.

Wygodne przechowywanie napojów – produkty MiiR w Cafe Silesia

W erze dbania o planetę wiele osób szuka rozwiązań, które nie oddziałują negatywnie na stan środowiska. Jedną z marek, która aktywnie wspiera ekologiczne organizacje typu non-profit, jest amerykański producent MiiR. W jego asortymencie można znaleźć m.in. Innowacyjne i stylowe akcesoria do przechowywania napojów, które nadają się zarówno do użytku domowego, jak i na wycieczkę lub dłuższy spacer w terenie. W Cafe Silesia oferujemy m.in.:

  • kubki termiczne,
  • butelki termiczne,
  • pojemniki na kawę.

Oferowane w naszym sklepie akcesoria wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem. Proponowane naczynia charakteryzują się wysokimi zdolnościami termicznymi, dzięki czemu można delektować się ciepłą kawą lub herbatą przez długi czas.

Kubki termiczne MiiR – jak wybrać idealny?

Odpowiedni kubek termiczny nie tylko musi zapewniać optymalną temperaturę napoju – powinien też wyróżniać się wyglądem, który jest atrakcyjny dla właściciela. W Cafe Silesia proponujemy kubki i butelki termiczne dostępne w wielu kolorach, rozmiarach i pojemnościach, dzięki czemu każdy może znaleźć akcesoria dostosowane do własnych potrzeb. Produkty marki MiiR mają specjalne oznaczenia, dzięki którym można dowiedzieć się, jakie projekty promujące dbanie o środowisko zostały wsparte przez konkretny zakup.

Pojemniki na kawę marki Miir – nowoczesny design i niezwykła funkcjonalność

Aby filiżanka kawy za każdym razem przynosiła pijącemu satysfakcję, należy zadbać o odpowiednie przechowywanie kawy. W naszym sklepie oferujemy pojemniki na kawę MiiR, które są odpowiednie zarówno do przechowywania ziaren, jak i produktu zmielonego. Niezwykły design pojemników sprawia, że naczynie atrakcyjnie wygląda na kuchennym blacie lub półce – rzadko kiedy pozostawia się je niewidocznym w zamkniętej szafce.

Produkty do przechowywania napojów i kawy w Cafe Silesia

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów marki MiiR. W Cafe Silesia oferujemy wysokiej jakości kubki termiczne oraz pojemniki na kawę, dzięki którym przechowywanie produktów jest wygodne i bezpieczne – a wszystko to w zgodzie ze środowiskiem.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
RodzajRodzaj
KolorKolor
+ Rozwiń- Ukryj
Pojemność naczyniaPojemność naczynia
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel