Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MATY TAMPINGOWE

( ilość produktów: 7 )

Szukasz solidnej maty tampingowej, dzięki której przygotowanie kawy będzie łatwe, szybkie i wygodne? Chcesz znaleźć produkt, który pozwoli na estetyczne zasłonięcie blatu, a zarazem posłuży na długi okres użytkowania? Sprawdź dostępne maty tampingowe w sklepie Cafe Silesia.

Maty tampingowe – akcesoria dla profesjonalistów

Maty tampingowe używane są przez profesjonalistów w trakcie przygotowywania napojów pobudzających. Powinny one charakteryzować się jak najwyższą jakością wykonania, tak aby zapewnić możliwie największą wygodę użytkowania. Maty tampingowe dostępne w sklepie Cafe Silesia wykonane zostały z solidnych i trwałych materiałów, odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia.

Wysoka jakość materiałów, z jakich tworzone są maty tampingowe, zwiększa higienę i bezpieczeństwo, a także wygodę w trakcie przyrządzania kawy. Silikon, z którego powstają produkty, przeznaczony jest do kontaktu z żywnością, a specjalnie wyprofilowany kształt maty znacznie ułatwia proces ubijania zmielonych ziaren tamperem. Dzięki temu możliwa jest równomierna dystrybucja i tamping kawy w portafiltrze, co pozwala na uzyskanie idealnego espresso. Właściwości te doceniane są przez światowej klasy baristów.

Maty tampingowe – estetyczny design i innowacyjne udogodnienia

W ofercie Cafe Silesia można znaleźć wyłącznie te produkty, które cechują się wyjątkową estetyką i ergonomicznym designem. Dzięki temu są one nie tylko bardzo funkcjonalne, ale stanowią również nieodłączny element blatu roboczego.

Oferujemy Państwu produkty, które doskonale wpasują się zarówno w styl, jak i tryb pracy najbardziej doświadczonych baristów. Można bowiem znaleźć klasyczne wersje mat tampingowych, jak i te, które posiadają dodatkowe funkcje. Dla najbardziej wymagających klientów idealnie sprawdzą się specjalne podstawki i stacje tampingowe, które z pewnością przydadzą się w trakcie specjalnych zamówień.

Maty tampingowe w ofercie sklepu Cafe Silesia – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

MarkaMarka
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
RodzajRodzaj
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel