MŁYNKI TIMEMORE

( ilość produktów: 6 )

Cenisz sobie alternatywne sposoby parzenia kawy i szukasz dla siebie odpowiedniego młynka do mielenia ziaren? W trakcie przygotowywania pobudzającej esencji ważny jest dla Ciebie nie tylko jej smak, ale również sam rytuał rozdrabniania i parzenia kawy? Młynek do kawy Timemore sprawdzi się w Twojej kuchni doskonale. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów tej marki w naszym sklepie Cafe Silesia.

Timemore młynek

Marka Timemore została założona stosunkowo niedawno, bo w 2012 roku. Firmę zapoczątkowało kilku miłośników prawidłowo parzonej kawy, chcących wprowadzić na rynek urządzenia pozwalające cieszyć się wyjątkowym aromatem pobudzającej esencji. Swoją produkcję rozpoczęli od tworzenia wysokiej jakości oryginalnych ekspresów, z biegiem czasu rozszerzając ofertę o inne akcesoria takie jak młynki do kawy Timemore.

Filozofią, którą można odczytać z samej nazwy firmy, jest zachwyt nad powolnym, pełnym wytchnienia trybem życia typu slow life. Produkty mają za zadanie ułatwiać zatrzymanie się w biegu życia codziennego i wyciągać z tego czasu maksimum korzyści i relaksu. Z dnia na dzień producenci młynków Timemore zyskują większe zaufanie pasjonatów kawy na całym świecie.

Młynek do kawy Timemore

Młynek do kawy Timemore charakteryzuje się wyjątkową precyzją wykonania i trwałością w użytkowaniu. Staranne podejście założycieli marki do produkcji założycieli marki, pozwala na posiadanie profesjonalnego urządzenia we własnym zaciszu domowym.

Sprzęt pozwala na szybkie, proste, a zarazem dokładne zmielenie ziaren przy wykorzystaniu jak najmniejszego wysiłku. Młynek do kawy Timemore został skonstruowany tak, aby mogli z niego korzystać zarówno profesjonaliści, jak i osoby rozpoczynające swoją przygodę z przyrządzaniem napoju w warunkach domowych. Budowa urządzenia jest w każdym stopniu dokładnie przemyślana, co zapewnia niezawodną pracę w każdych warunkach. Młynek do kawy Timemore posiada opcję regulacji grubości przemiału. 12-stopniowa podziałka pozwala dostosować grubość mieszanki do odpowiedniej metody parzenia. Pomimo niezbyt masywnej budowy urządzenia są pojemne i pozwalają na przygotowanie nawet do 2-3 filiżanek kawy. Producenci Timemore młynek zaopatrzyli również w zabezpieczające przed uszkodzeniami etui oraz specjalną szczoteczkę, pozwalającą na utrzymanie produktu w czystości.

Młynek do kawy Timemore w sklepie Cafe Silesia

Młynki do kawy Timemore w szybkim tempie stały się ulubieńcami wielu osób na całym świecie. Produkty popularnej i cenionej marki można znaleźć również w naszym sklepie internetowym. Dostępny jest tu między innymi jeden z najpopularniejszych młynków do kawy Timemore, czyli model C2. W zależności od własnych preferencji można zdecydować się na klasyczną biel lub zdobioną czerń.

Młynek do kawy Timemore – postaw na wysoką jakość, wyjątkowy design i zacznij doceniać slow life.

    pixel