AUTOMATYCZNY EKSPRES DO KAWY

( ilość produktów: 36 )

Ekspresy automatyczne to urządzenia, które jeszcze do niedawna wykorzystywane były jedynie w lokalach gastronomicznych. Dziś każdy z nas może pozwolić sobie na posiadanie profesjonalnego sprzętu we własnym domu. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób można uzyskać aromatyczną, pyszną kawę jak z prawdziwej kawiarni!

Ekspresy automatyczne – jedno urządzenie, wiele możliwości

Na rynku można znaleźć wiele ekspresów automatycznych. Każdy z nich posiada różnorodne funkcje, które sprawdzają się w mniejszych i większych firmach, lokalach gastronomicznych, a także zaciszach domowych. Dzięki tym urządzeniom można przyrządzić smaczną, pobudzającą kawę za pomocą jednego przycisku. Automatyczne ekspresy do kawy to jedne z najbardziej rozbudowanych i profesjonalnych narzędzi, służących do przygotowywania pobudzającego napoju. Dzięki obszernej budowie umożliwiają wykonywanie bardzo wielu czynności jednocześnie. Automatyczne ekspresy do kawy bardzo często posiadają wbudowane spieniacze do mleka oraz profesjonalne młynki do ziaren z możliwością wyboru intensywności mielenia. Umożliwia to parzenie kawy dostosowanej do własnych preferencji smakowych.

Automatyczne ekspresy do kawy, czyli wyjątkowa funkcjonalność i piękny design

W naszym sklepie Cafe Silesia można znaleźć ekspresy automatyczne do kawy, które cechują się nie tylko wyjątkową funkcjonalnością, ale również pięknym eleganckim i nowoczesnym designem. Posiadamy różne modele kolorystyczne, dzięki czemu klient może dostosować sprzęt indywidualnie do swoich własnych upodobań, a także do ogólnego wystroju miejsca, w którym ma znajdować się urządzenie. Wybór sprzętu dotyczy również jego wielkości. Ekspresy automatyczne, które mają wbudowane dwa dozowniki, sprawdzają się idealnie dla tych, którzy chcą uzyskiwać dużą liczbę napojów w szybkim czasie. Jeśli nie ma potrzeby uzyskania dwóch kaw jednocześnie, to warto wybrać mniejszy ekspres automatyczny z jednym dozownikiem.

Wygoda ponad wszystko – ekspresy do kawy automatyczne

Dzięki temu, że ekspresy automatyczne posiadają innowacyjne rozwiązania, przygotowanie kawy nie sprawia trudności nawet najmniej doświadczonym osobom. Bardzo często urządzenia posiadają wbudowane intuicyjne ekrany dotykowe, które pozwalają na bezproblemowy wybór konkretnego rodzaju napoju. Najczęściej możliwe jest zaparzenie kawy typu:

  • espresso,
  • americano,
  • latte,
  • cappuccino,
  • flat white.

Najlepsze ekspresy automatyczne mają możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnych. Dzięki temu napój można przyrządzić z drugiego pokoju, nie tracąc cennego czasu.

Ekspresy automatyczne do kawy – znajdź swój ideał

Inteligentne ekspresy do kawy automatyczne to urządzenia, które posiadają rozmaite funkcje. Warto zapoznać się z ofertą, a wśród wszystkich dostępnych modeli, znaleźć ten, który najbardziej odpowiada na potrzeby danego lokalu bądź domowników.

  • Ekspres do kawy JURA ENA 4 Full Nordic White (EA) – klasyczny ekspres automatyczny z możliwością wyboru jednego z trzech dostępnych mocy kawy. Idealny dla osób początkujących i niewymagających.
  • Ekspres do kawy Jura GIGA X8c G2 – wyjątkowy ekspres automatyczny do zadań specjalnych. Może być użytkowany jako samodzielny ekspres bądź rozbudowany o dodatkowe funkcje. Idealny do lokali gastronomicznych.

Najlepsze ekspresy automatyczne – oferta Cafe Silesia

Sklep Cafe Silesia ceni sobie innowacyjne podejście do parzenia kawy. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie wysokiej jakości sprzęt, który odpowiada na potrzeby klientów w możliwie najlepszy sposób. Współpracujemy z cenionym na całym świecie producentem ekspresów automatycznych – Jura – stawiającym na wysoką funkcjonalność, prostą obsługę i doskonałe wzornictwo.

Sprawdź dostępną ofertę ekspresów automatycznych do kawy bądź skonsultuj się z naszym doradcą i wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb.

pixel