Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DOLCE VITA

( ilość produktów: 5 )

Marzysz o posiadaniu wyjątkowej kolekcji filiżanek do serwowania kawy? Zależy Ci na tym, aby Twoi goście rozkoszowali się nie tylko aromatycznym smakiem pobudzającej esencji, ale również sposobem jej podania? Poznaj kolekcję niezwykle pięknych, włoskich filiżanek i kubków Dolce Vita.

Akcesoria Dolce Vita

Dolce Vita to włoska marka, która swoją działalność rozpoczęła na terenie włoskiego miasteczka o nazwie Brescia. Mieszanki kawowe tworzone w tym miejscu są inspirowane dostępnymi tam zabytkami i krajobrazami. Obecnie najbardziej znanymi połączeniami są trzy rodzaje kaw Dolce Vita, a każda z nich charakteryzuje się niebywałym aromatem, jaki jest się w stanie uzyskać wyłącznie za pomocą domowych, sprawdzonych i wieloletnich receptur. Działalność Dolce Vita w szybkim tempie poszerzyła się również o inne usługi takie jak produkcja wysokiej jakości ekspresów do kawy, a także środków czystości służących do ich konserwacji. Właściciele marki zdecydowali się również na wypuszczenie na rynek wyjątkowych linii filiżanek i kubków, w których pyszna kawa smakuje jeszcze lepiej! Priorytetem marki jest tworzenie nie tylko trwałych i solidnych produktów, ale również maksymalne zadowolenie klientów. Jak sama nazwa wskazuje, producenci chcą jak najbardziej osłodzić życie wszystkich miłośników pobudzającej kawy!

Akcesoria Dolce Vita w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia proponujemy Państwu różne produkty marki Dolce Vita. Największym uznaniem cieszą się jednak odpowiednio wyprofilowane szklanki oraz filiżanki. W naszej kolekcji znajdują się klasyczne ich wersje. Dostępne są również produkty z limitowanej edycji Dolce Vita, która cechuje się oryginalnym, kolorowym designem. Trzy wyjątkowe filiżanki mają za zadanie reprezentować najbardziej typowe dla włoskiego regionu okrzyki: „Bella Zia”, „Mamma Mia” i „O'perbacco”. Zarówno ta niezwykła kolekcja, jak i linia tradycyjna kubków Dolce Vita sprawiają, że smak pobudzającej esencji jest znacznie bardziej wyrazisty, a prezencja napoju niczym nie różni się od tej, która znana jest z pięknej, słonecznej Italii.

Akcesoria Dolce Vita – zachęcamy do zakupów w Cafe Silesia.

RodzajRodzaj
MateriałMateriał
KolorKolor
Pojemność naczyniaPojemność naczynia
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel