Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA ILLY

( ilość produktów: 7 )

Każdy miłośnik pobudzającego napoju, jakim jest kawa, lubi podchodzić do zakupu produktów i akcesoriów w sposób przemyślany. Świadomy wybór ziaren pozwala na znajdowanie wysokiej jakości mieszanek, które umożliwiają wydobywanie możliwie najlepszych aromatów. Wyjątkowy smak można uzyskać między innymi wykorzystując do parzenia kawę Illy.

Illy – kawa od pokoleń

Kawa Illy produkowana jest od roku 1933 we włoskim mieście Triest. Istniejący w nim port umożliwia transport produktów poza rodzimy kraj. Pierwszą mieszankę wyprodukował Francesco Illy i stąd właśnie wzięła się nazwa całej firmy. Obecnie tradycję swojego dziadka kontynuują jego wnuki. Długi czas obecności na rynku pozwolił zachować wyjątkowy smak i konsystencję tradycyjnych napojów, wzbogaconych o innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu kawa Illy posiada swoich miłośników zarówno wśród osób ze starszych, jak i młodszych pokoleń. To, z czego zasłynęła marka, to 100% zawartość ziaren gatunku Arabica.

Illy – kawa ziarnista

Aby uzyskać wyjątkowy smak napoju pobudzającego, wiele osób korzysta z kawy ziarnistej Illy. Zmielenie ziaren tuż przed przygotowaniem napoju, pozwala na uzyskiwanie bardzo intensywnej konsystencji i aromatu. Kawa ziarnista Illy ceniona jest nie tylko za wyjątkową selekcję ziaren, ale także różnorodność miejsc ich pozyskiwania. Pozyskiwanie substancji z różnych zakątków świata umożliwia tworzenie bardzo oryginalnych i wyszukanych mieszanek.

Kawa Illy mielona

W ofercie sklepu Cafe Silesia można znaleźć także kawę Illy mieloną. Jest to wersja alternatywna dla osób, które nie posiadają młynka do mielenia ziaren bądź nie mają na to czasu. W przypadku korzystania z produktów gotowych, takich jak kawa mielona, dobrze jest wybierać ziarna wysokiej jakości, które zostały starannie wyselekcjonowane i wybrane.

Kawa Illy – szczelnie zapakowane dobro

Producenci kawy Illy zadbali o to, aby ich produkty charakteryzowały się nie tylko wyjątkowym smakiem, ale także tym, aby utrzymywał się on jak najdłużej. Marka stworzyła innowacyjne opakowania, które pozwalają na zachowanie świeżości produktów. Zarówno kawa Illy mielona, jak i ziarnista, jest pakowana w szczelne metalowe puszki. Takie rozwiązanie jest nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne. Dzięki temu kawa Illy prezentuje się elegancko w domowych przestrzeniach kuchennych, a także wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych.

Kawa ILLY CLASSICO

Najpopularniejszą odmianą kawy Illy jest ILLY CLASSICO. Jest to klasycznie palona mieszanka, która posiada niską zawartość kofeiny. Wyczuwalne są w niej posmaki czekolady, karmelu, a także orzechów. Na bazie niej można przygotowywać kremowe espresso. Kawa ILLY CLASSICO nadaje się bowiem najlepiej do ekspresu kolbowego. Świetnie sprawdza się także w przypadku ekspresów automatycznych. Dla osób, które cenią sobie alternatywne metody przyrządzania kawy, najlepiej sprawdza się kawa ILLY CLASSICO ziarnista. Zmielenie ziaren przed rozpoczęciem parzenia pozwoli na wydobycie bardzo wyrazistego aromatu.

Kawa Illy – cena

Kawa Illy w Cafe Silesia posiada bardzo atrakcyjną cenę. Marka pomimo wysokiej jakości ziaren, stawia na możliwości swoich klientów, dostosowując cenę produktów adekwatnie do kosztów produkcji.

Polecana doPolecana do
Ziarnista/MielonaZiarnista/Mielona
Stopień paleniaStopień palenia
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel