Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MANUFAKTURA CZEKOLADY

( ilość produktów: 15 )

Szukasz prawdziwej czekolady o wyrazistym smaku kakao? Chcesz znaleźć słodką tabliczkę, którą obdarujesz bliską Ci osobę? Poznaj słodkości marki MANUFAKTURA CZEKOLADY, które charakteryzują się niebywałą oryginalnością smaku.

Słodkości MANUFAKTURA CZEKOLADY

MANUFAKTURA CZEKOLADY to jedyna, jak podkreślają jej założyciele, firma w Polsce, która tworzy prawdziwą czekoladę z ziaren kakaowca. Wszystkie produkty wyrabiane są ręcznie, w tradycyjny sposób, co wyróżnia markę od wielu światowych, masowych produkcji. Filozofią MANUFAKTURY CZEKOLADY jest przykładanie szczególnej uwagi każdej tworzonej tabliczce czekolady. Dzięki temu ich wyroby charakteryzują się nie tylko niezwykle wyrazistym smakiem, ale i ciekawymi kompozycjami oraz pięknym, estetycznym opakowaniem, idealnym na prezent.

Czekolada MANUFAKTURA CZEKOLADY

Czekolada MANUFAKTURA CZEKOLADY jest uwielbiana przez wszystkich smakoszy smaku kakao ze względu na sporą zawartość tego składnika w słodkich wyrobach. Produkty tworzone są bowiem z prawdziwych mieszanek ziaren kakaowca sprowadzanych z przeróżnych stron świata. Jednak nie tylko ten naturalny składnik wzbogaca smak tabliczek. Producenci wykorzystują również inne, ciekawe dodatki, dzięki którym czekolady marki MANUFAKTURA CZEKOLADY zyskują niebywały smak. Najbardziej popularne i uwielbiane przez ich klientów połączenia, to:

  • MANUFAKTURA CZEKOLADY truskawka i malina,
  • MANUFAKTURA CZEKOLADY prażony orzech laskowe,
  • MANUFAKTURA CZEKOLADY pomarańcza.

MANUFAKTURA CZEKOLADY w sklepie Cafe Silesia

Najciekawsze zestawienia czekolad marki MANUFAKTURA CZEKOLADY znajdą Państwo w naszym sklepie Cafe Silesia. Są one zarówno doceniane przez największych koneserów, jak i po prostu miłośników słodyczy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wyselekcjonowaną kolekcją dostępnych tabliczek.

Waga (netto)Waga (netto)
DodatkiDodatki
WegańskieWegańskie
Typ czekoladyTyp czekolady
AlergenyAlergeny
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel