Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BOSCH/SIEMENS

( ilość produktów: 6 )

Posiadasz profesjonalny sprzęt marki Bosch/Siemens do przygotowywania kawy? Szukasz produktów, które nadadzą się do jego konserwacji? W sklepie Cafe Silesia proponujemy Państwu oryginalne środki czyszczące takie jak odkamieniacze, tabletki czy filtry Bosch/Siemens. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Konserwacja ekspresu Bosch/Siemens

Ekspresy marki Bosch i Siemens to wyjątkowo innowacyjne urządzenia, w których wbudowana najnowsza technologia pozwala na uzyskiwanie wyjątkowo klarownego i wyrazistego espresso. Aby zapewnić sobie maksymalną użytkowość sprzętu oraz mieć pewność, że będzie on funkcjonował przez wiele długich lat, należy pamiętać o jego odpowiedniej pielęgnacji. Konserwacja ekspresów Bosch i Siemens wymaga stosowania specjalistycznych preparatów. To nie tylko pozwala na zachowanie pięknego wyglądu urządzeń, ale nie powoduje również ewentualnych awarii. Wykorzystanie środków innych marek może bowiem wpłynąć negatywnie na funkcjonowanie poszczególnych elementów ekspresu.

Odkamieniacz Bosch/Siemens

Odkamieniacz marki Bosch/Siemens to jeden z najbardziej profesjonalnych i skutecznych produktów dostępnych na rynku. Jego skład jest całkowicie bezpieczny w użytku, ponieważ nie zawiera substancji toksycznych. Dzięki temu można stosować go w urządzeniach, służących do przygotowywania napojów. Profesjonalny preparat umożliwia usunięcie problematycznego kamienia, rdzy, sprawiając, że ekspres do kawy zyskuje nowe życie.

Tabletki czyszczące Bosch/Siemens

Posiadając ekspres marki Bosch czy Siemens warto skorzystać z tabletek czyszczących wyprodukowanych przez tą samą firmę. Produkty te są bardzo łatwe w użytku. Jedną tabletkę wystarczy rozpuścić w gorącej wodzie, a następnie dokładnie oczyścić poszczególne elementy urządzenia, które wymagają konserwacji. Tabletki odkamieniające działają szybko i są bardzo wydajne.

Filtr do ekspresu Bosch/Siemens

Filtr jest dodatkiem do ekspresów Bosch i Siemens, który oczyszcza i zmiękcza wodę, dzięki czemu poprawia się jej mineralizacja. To wpływa przede wszystkim na lepszy smak espresso, jednak pozwala również na zachowanie większej czystości urządzenia. Profesjonalne filtry do ekspresu Bosch i Siemens przedłużają żywotność sprzętu, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza w przypadku osób, które korzystają z niego często.

Konserwacja ekspresu Bosch/Siemens – zapewnij sobie profesjonalne środki czystości, dzięki którym korzystanie z urządzenia będzie znacznie wygodniejsze i przyjemniejsze. Wszystkie produkty można znaleźć w naszym sklepie Cafe Silesia. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel