MOUNT CARAMEL

( ilość produktów: 86 )

Chcesz zamienić klasyczną czarną kawę w wyjątkową propozycję deserową, która zachwyci niebywałym smakiem? Szukasz syropu do herbaty, dzięki któremu zyska ona słodki i wyrazisty charakter? Poznaj syropy MOUNT CARAMEL, które tworzone są na bazie wysokiej jakości, naturalnych składników.

Słodkości MOUNT CARAMEL

Firma MOUNT CARAMEL kieruję się filozofią, która opiera się wyłącznie na naturalnej produkcji. Głównym celem jej założycieli było udowodnienie, że słodkie syropy nie muszą być tworzone na bazie sztucznych dodatków i barwników, a jednocześnie mogą posiadać doskonały, bogaty smak. Firma powstała w 2011 roku, a do dziś ich oferta wzbogaca się o wiele ciekawych propozycji. MOUNT CARAMEL wyróżnia się certyfikatem, potwierdzającym ekologiczną produkcję wszystkich wyrobów, co podnosi nie tylko jakość syropów, ale wspiera również naturalne środowisko. Wszystkie składniki, jakie wykorzystywane są do produkcji syropów MOUNT CARAMEL, pochodzą z pewnych i sprawdzonych źródeł. Dzięki temu słodkości są przede wszystkim zdrowe i bezpieczne.

Syropy MOUNT CARAMEL

Syropy MOUNT CARAMEL przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Słodkie wyroby można znaleźć w wielu lokalnych i światowych kawiarniach. Dodatki te stanowią idealne połączenie zarówno z pobudzającymi napojami na bazie ziaren kawowca, jak i rozgrzewającymi herbatami i naparami. Przykładem jest syrop dyniowy MOUNT CARAMEL, który najczęściej wykorzystywany jest w trakcie jesieni, gdy do menu trafia znany wszystkim napój pumpkin spice latte. Syrop malinowy sprawdza się natomiast idealnie jako dodatek do herbaty z kawałkami świeżych malin. Esencja wzbogaca owocowy smak naparu, a dodatkowo rozgrzewa organizm od środka.

Syropy MOUNT CARAMEL mogą być stosowane nie tylko jako dodatek do napojów, ale również jako jeden ze składników pysznych deserów. Słodkie propozycje świetnie odnajdują się w formie polewy lub jako element nadający wyrazistości ciastom. Zastosowanie w kuchni przeróżnych propozycji od znanej i cenionej firmy MOUNT CARAMEL jest ograniczone wyłącznie wyobraźnią.

MOUNT CARAMEL w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia znajdą Państwo najciekawsze i najpopularniejsze propozycje syropów MOUNT CARAMEL. Oferta obejmuje zarówno klasyki takie jak syrop dyniowy, waniliowy, malinowy i czekoladowy, jak i bardziej wyszukane opcje np. syrop limonkowy, lawendowy czy o smaku czarnego bzu. Dzięki temu można zaopatrzyć swoją kuchenną szafkę ze słodkościami i mieć pod ręką słodką propozycję na każdą okazję!

MOUNT CARAMEL w sklepie Cafe Silesia – serdecznie zapraszamy do zakupów!

pixel