Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BWT

( ilość produktów: 20 )

Posiadasz ekspres do kawy BWT i szukasz specjalistycznych środków i przyrządów do jego konserwacji? Zależy Ci na zakupie profesjonalnych produktów, które są gwarancją skuteczności? Poznaj produkty do konserwacji ekspresów BWT, które zostały stworzone z myślą o jak najlepszej pielęgnacji tego rodzajów sprzętu.

Konserwacja ekspresu BWT

Firma BWT (Best Water Technology) zajmuje się produkcją ekspresów do kawy i wszelkich innych urządzeń oraz przedmiotów mających bezpośredni kontakt z wodą. Założeniem jej właścicieli było spełnianie najwyższych wymagań swoich klientów. Stale rozwijają produkcję o innowacyjne metody, które umożliwiają bezpieczną dystrybucję wody, a także tworzą produkty, które są gwarancją wieloletniego funkcjonowania poszczególnych sprzętów. Priorytetem marki jest również nienaruszenie równowagi ekologicznej i dbanie o Ziemię, dzięki czemu wszystkie produkty są bezpieczne w użytku zarówno dla urządzeń, jak i ich właścicieli.

Filtr do wody BWT

System filtracji BWT, który znajduje się w ofercie Cafe Silesia jest wielofunkcyjny. Sprawdzi się doskonale do każdego rodzaju ekspresów do kawy, jednak może być wykorzystany również w innych przypadkach. Profesjonalne filtry do wody BWT nadają się do użytku domowego, a także w branży gastronomicznej. Wkłady są niezwykle proste w obsłudze. Wystarczy umieścić je w głowicy w pozycji pionowej. Ten element również znajdą Państwo w naszym sklepie.

Głowica filtrów BWT

Głowice wykorzystywane są przy ekspresach do kawy, zmywarkach jak i piecach konwekcyjno-parowych. Dzięki nim możliwa jest filtracja wody, która ogranicza jej twardość i ułatwia konserwację urządzeń. Głowica BWT, którą znajdą Państwo w ofercie Cafe Silesia przeznaczona jest wyłącznie do filtrów tej samej marki. Jest to produkt, który umożliwia szybką wymianę wkładów. Dodatkowo zabezpieczony jest przed wpływem zwrotnym oraz pozwala na zamknięcie przepływu wody w trakcie wymiany wkładu.

Asortyment do konserwacji ekspresu BWT dostępny jest w sklepie Cafe Silesia od ręki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
+ Rozwiń- Ukryj
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel