Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

JOLLY CAFFE

( ilość produktów: 6 )

Twoim marzeniem jest własna kawiarnia, w której każdy gość będzie zachwycał się pobudzającym aromatem świeżo mielonych ziaren? Chcesz zmienić swoją kuchnię we włoską palarnię? Smak parzonych napojów to nie wszystko – liczy się również ich estetyczna prezencja. Zapraszamy do zapoznania się z elegancką i wyjątkowo praktyczną kolekcją szklanek i filiżanek marki JOLLY CAFFE.

JOLLY CAFFE

Palarnia JOLLY CAFFE ulokowana została w przepięknym mieście Grassina niedaleko słonecznej Florencji. Jej początki sięgają roku 1953 i od tego czasu jej producenci stale ulepszają reprezentowane przez siebie produkty. Za priorytet marki JOLLY CAFFE uznaje się przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które przenoszone jest z pokolenia na pokolenie. Staranna selekcja ziaren, a także wiedza, która obejmuje metody i sposoby palenia ziaren, sprawiły, że JOLLY CAFFE zostało docenione wśród wielu miłośników pobudzających napojów. Wraz z rosnącą popularnością, producenci marki zdecydowali się na stworzenie oryginalnej linii szklanek i filiżanek do serwowania kawy. Na każdym elemencie z tej pięknej kolekcji dostrzec można oryginalne logo JOLLY CAFFE, które jest odzwierciedleniem najwyżej jakości. Kawa producentów jako jedna z niewielu została oznaczona Certyfikatem INEI – certyfikatem włoskiego instytutu espresso, co znacznie podnosi prestiż marki. 

JOLLY CAFFE w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia można znaleźć wiele rodzajów akcesoriów JOLLY CAFFE, a każdy z nich sprawia, że prezencja napoju jest estetyczna i wyrafinowana. W kolekcji znajdują się klasyczne, pełne filiżanki do espresso, jak i wersje przezroczyste, które jeszcze bardziej podkreślają wyjątkowe cechy włoskiej esencji. Dostępne są także szklaneczki JOLLY CAFFE, w których serwować można przeróżne kawy mleczne od caffe latte, po cappuccino i caffe macchiato. Charakterystycznie wyprofilowanie wszystkich naczyń sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykle wygodne i intuicyjne. To natomiast zwiększa przyjemność z delektowania się pobudzającym smakiem kawy. Akcesoria JOLLY CAFFE w Cafe Silesia – zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją szklanek i filiżanek wyprodukowanych przez znaną i wyróżnioną przez wiele osób włoską markę!

RodzajRodzaj
MateriałMateriał
Pojemność naczyniaPojemność naczynia
Widok
pixel