SPIENIACZE DO MLEKA

( ilość produktów: 16 )

Mleczna pianka to idealne wykończenie każdego cappuccino i cafe latte. Idealnym narzędziem pozwalającym na jej uzyskanie jest profesjonalny spieniacz do mleka. Dzięki niemu można stworzyć napój, który zachwyci zarówno aksamitną konsystencją, doskonałym smakiem, jak i niebywałym wyglądem.

Spieniacz do mleka – model dostosowany do ulubionego sposobu uzyskiwania pianki mlecznej

Spieniacz do mleka to gadżet, który idealnie sprawdzi się w domowym zaciszu, jak i profesjonalnej kawiarni.Jest to element obowiązkowy dla każdej osoby, która nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kawy urozmaiconej mleczną pianką. Wybierając urządzenie dla siebie, można zdecydować się na elektryczny spieniacz do mleka lub sprzęt uruchamiany ręcznie. Każdy model charakteryzuje się innymi właściwościami, a ostateczny produkt należy dostosować do własnych oczekiwań.

  • Elektryczny spieniacz do mleka – urządzenie działa automatycznie po wybraniu odpowiedniej funkcji. Najczęściej ma kilka opcji, pozwalających na uzyskanie różnych wersji mlecznej pianki. Urządzenie zazwyczaj ma dużą moc, dzięki czemu działa w bardzo szybkim tempie, co jest pomocne zwłaszcza w trakcie przygotowywania większej liczby napojów pobudzających. Co więcej, elektryczny spieniacz do mleka nie wymaga dodatkowego podgrzewania napoju, co jeszcze bardziej skraca czas przyrządzania kawy.
  • Ręczny spieniacz do mleka – produkt umożliwia własnoręczny proces uzyskania pianki mlecznej. Aby za jego pomocą stworzyć aksamitną powłokę do kawy latte czy cappuccino, należy wlać do niego wcześniej podgrzane mleko, a następnie kilkukrotnie wykonać ruch dłonią za pomocą specjalnego pokrętła. Tak uzyskana pianka niczym nie ustępuje tej, którą tworzy się przy wykorzystaniu elektrycznego spieniacza do mleka.

Spieniacz do mleka w Cafe Silesia – gwarancja najwyższej jakości

W Cafe Silesia dostępne są wyłącznie wysokiej jakości spieniacze do mleka. Materiały, z jakich tworzone są urządzenia, charakteryzują się trwałością na zniszczenia i odpornością na wysokie temperatury. Dostępne są produkty, które mają między innymi:

  • specjalną pokrywkę, dzięki której możliwe jest zachowanie czystości w trakcie spieniania mleka,
  • nieprzywierającą powłokę chroniącej mleko przed przypaleniem.

Elektryczne spieniacze do mleka, jak i te, które uruchamia się ręcznie, są bardzo łatwe w obsłudze, a pomimo tego pozwalają na uzyskanie wyjątkowo aksamitnej pianki. W ofercie dostępne są modele wysokiej klasy, które pochodzą od najbardziej prestiżowych marek takich, jak SEVERIN, Bialetti czy JURA. Spieniacze do mleka są dostępne w różnych pojemnościach, dzięki czemu idealnie sprawdzają się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

Spieniacze do mleka w Cafe Silesia – urządzenia, które cechują się wysoką jakością wykonania, wyjątkową funkcjonalnością oraz doskonałym designem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów.

    pixel