Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FOREVER

( ilość produktów: 10 )

W Cafe Silesia dzielimy się tym, co najlepsze – w naszym sklepie można zaopatrzyć się w profesjonalną kawę, ekspresy, kawiarki oraz liczne akcesoria do kaw alternatywnych. Wszystkie nasze propozycje pochodzą od najlepszych marek, które przez lata pracy i doświadczeń doprowadziły swoje kawowe akcesoria do perfekcji. W ofercie naszego sklepu można znaleźć produkty światowej klasy dostawców – jednym z nich jest włoski producent Forever, który od lat projektuje i dostarcza innowacyjne rozwiązania do parzenia kawy.

Kawiarka elektryczna Forever w Cafe Silesia

Od wielu lat kawiarka cieszy się nieustającą popularnością. To niewielkie urządzenie pozwala na proste i szybkie uzyskanie aromatycznej kawy. W naszym sklepie posiadamy nowoczesną kawiarkę elektryczną, która pozwala na przygotowanie około 200 ml gorącej kawy. Taki produkt doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które lubią zabrać swój kawowy sprzęt w podróż – jedyne czego potrzeba, to w trakcie wyjazdu znaleźć dostępne źródło prądu. Ze względu na specyfikę urządzenia – produkt nie nadaje się do czyszczenia w zmywarce. Kawiarki od Forever są nie tylko źródłem pysznej kawy, ale przez swój design stawiane na kuchennym blacie stanowią prawdziwą ozdobę!

Kawiarka indukcyjna Forever – połączenie praktyczności i dobrego stylu

Wybierając odpowiednią kawiarkę, należy zapoznać się z jej przeznaczeniem. W Cafe Silesia posiadamy różne modele urządzeń dostosowanych do płyty indukcyjnej. W ofercie naszego sklepu proponujemy nowoczesne kawiarki ze stali nierdzewnej, które występują w pojemnościach umożliwiających przygotowanie 10, 6 lub 4 filiżanek aromatycznej kawy. Poza płytą indukcyjną kawiarka marki Forever może być wykorzystywana na innych typach kuchenek – zarówno gazowych, jak i elektrycznych.

Cafe Silesia – profesjonalny sprzęt do kawy

W naszym sklepie posiadamy produkty, które ułatwiają i umilają codzienny rytuał parzenia kawy. Poza funkcjonalnością nasze propozycje wyróżniają się niezwykle nowoczesnym stylem, dlatego że nieustannie staramy się iść z duchem czasu. Zapraszamy do zapoznania się z profesjonalnym sprzętem do kawy, który zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających kawoszy!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
RodzajRodzaj
MateriałMateriał
Pojemność kawiarkiPojemność kawiarki
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel