Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DELTER COFFEE PRESS

( ilość produktów: 3 )

Szukasz urządzenia do przygotowywania alternatywnej kawy za pomocą tzw. perkolacji? Poznaj DELTER COFFEE PRESS, czyli akcesorium umożliwiające zaparzenie wyjątkowo czystego naparu z kofeiną. W sklepie Cafe Silesia znajdziesz nie tylko ten przyrząd, ale również filtry, które przydadzą Ci się w trakcie jego użytkowania.

Akcesoria do DELTER COFFEE PRESS

DELTER COFFEE PRESS to bardzo poręczny przyrząd, który pokochało wiele miłośników alternatywnych metod parzenia kawy. Urządzenie obsługuje się manualnie, dzięki czemu z każdej sekundy przygotowywania naparu można cieszyć się podwójnie. Co więcej, metoda, jaką wykorzystuje się dzięki temu akcesorium, sprawia, że zmielone ziarna kawy nie moczą się w wodzie przez długi czas, a jedynie kilka sekund. To natomiast doceniają osoby, które nie przepadają za goryczką typową dla napojów pobudzających przygotowywanych alternatywnymi sposobami. Dzięki urządzeniu DELTER COFFEE PRESS kawa jest więc pozbawiona gorzkiego smaku, a co więcej charakteryzuje się niebywałą lekkością konsystencji oraz tzw. czystością smaku.

Akcesoria do DELTER COFFEE PRESS w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia oferujemy dostęp do wysokiej jakości urządzenia, jakim jest DELTER COFFEE PRESS. Daje on pełną kontrolę w trakcie użytkowania, dzięki czemu wodę, którą zalewa się zmieloną mieszankę, można precyzyjnie dozować, w zależności od indywidualnych preferencji. Co więcej, sposób działania całego manualnego systemu sprawia, że zyskuje się również kontrolę nad samym czasem parzenia. Jest to idealny prezent dla każdego, kto lubi przysłowiowo brać sprawy w swoje ręce. W ofercie sklepu Cafe Silesia znajdą Państwo również filtry do zestawu, które są niezbędne do przygotowywania naparu w urządzeniu, a także ułatwiają jego późniejsze czyszczenie. Materiał, z jakiego zostały wykonane elementy papierowe, jest biodegradowalny i kompostowalny, a jego grubość jest perfekcyjnie dostosowana do specyfiki akcesorium. Dzięki temu połączeniu można cieszyć się wyśmienitą kawą o doskonałym smaku i aromacie.

Akcesoria do DELTER COFFEE PRESS – zapraszamy do zakupów!

RodzajRodzaj
MateriałMateriał
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel