Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CAFFEN

( ilość produktów: 4 )

W Cafe Silesia oferujemy wszystko, co potrzebne do przygotowania idealnej kawy. Swoim klientom dajemy możliwość zakupienia nowoczesnego ekspresu, sprzętu do alternatywnych metod parzenia, a także unikalnych dzbanków i kompletów naczyń. Naszym zdaniem kawa powinna wyróżniać się odpowiednimi walorami smakowymi, głębokim aromatem oraz być podawana w stylowych i praktycznych naczyniach – wtedy napój oddziałuje na wiele zmysłów i gwarantuje niezwykłe doznania u każdego kawosza.

Produkty marki Caffen

W naszym sklepie posiadamy kawy najwyższej jakości znanych i cenionych marek. Znajomość danego producenta często skłania klientów do powtórnych zakupów – szczególnie wtedy, gdy przynoszą one satysfakcję i budzą zaufanie co do najwyższej jakości. Osobom, które od lat fascynują się wyrobami marki Caffen, proponujemy wyjątkowe filiżanki od tego producenta.

Filiżanki do kawy marki Caffen

Stylowa filiżanka jest jak prawdziwa ozdoba. Dla niektórych stanowi jeden z wielu elementów w obszernej kolekcji porcelany lub jest wyjmowana tylko na specjalne okazje dla wyjątkowych gości. W Cafe Silesia proponujemy unikalne filiżanki z logo palarni Caffen.

  • Filiżanka do espresso 50ml.
  • Filiżanka do cappuccino 140ml.
  • Filiżanka o pojemności 250ml – idealna do dużej kawy mlecznej

Naczynia marki Caffen wyróżniają się minimalistycznym designem, który doskonale pasuje do każdego domu – klasyka nigdy nie wychodzi z mody! Filiżanki stworzone są z grubej porcelany, która sprawia, że jej posiadacz może przez długi czas delektować się napojem w optymalnej temperaturze. Wszystkie dostępne modele są sprzedawane w komplecie z białym spodeczkiem.

Zakupy w Cafe Silesia

Każdego, kto ceni serwowanie kawy na najwyższym poziomie, zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszego sklepu. Fanom minimalizmu, prostoty i dobrego stylu z pewnością przypadną do gustu filiżanki marki Caffen!

RodzajRodzaj
MateriałMateriał
Pojemność naczyniaPojemność naczynia
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel