Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA ALPS COFFEE

( ilość produktów: 9 )

Zależy Ci na znalezieniu wysokiej jakości ziaren, za pomocą których przyrządzisz wyjątkowo pobudzający napój o niezwykłym aromacie i smaku? Marzysz o espresso jak z prawdziwej włoskiej kawiarni? Kawa ziarnista Alps Coffee będzie doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie.

Kawa ziarnista Alps Coffee – wieloletnie doświadczenie

Początki palarni kawy ziarnistej Alps Coffee sięgają 1890 roku. Kupiec Josef Schreyögg założył w Merano delikatesy, w których można było dostać towary z całego świata. Jednym z produktów cieszących się dużym uznaniem wśród klientów była właśnie kawa ziarnista Alps Coffee. Przez lata istnienia palarnia zmieniała lokalizację, udoskonalając i unowocześniając przy tym swoje maszyny. Wprowadzenie innowacyjnych technologii nie wpłynęło jednak na stratę rzemieślniczego charakteru pracy. Obecnie palarnia kawy ziarnistej Alps Coffee, znajduje się w miejscowości Rabla w Trydencie-Górnej Adydze. Została ona wybudowana w 2001 roku, jednak dzięki ponad 125-letniej tradycji i doświadczeniu, mieszanki w niej tworzone posiadają wysoką jakość. Podkreśla się, że oferta sklepu z kawą Alps Coffee jest niezwykle różnorodna, co pozwala każdemu znaleźć swój ulubiony produkt.

Kawa mielona Alps Coffee – szeroka oferta wielu nut smakowych

Ze względu na szybki rozrost na rynku, producenci kawy ziarnistej Alps Coffee zdecydowali się na poszerzenie swoich produktów nie tylko ze względu na smak i pochodzenie ziaren, ale również sposób ich obróbki. Obecnie w ich ofercie można znaleźć również kawę mieloną Alps Coffee, która sprawdza się dla wszystkich zabieganych kawoszy. Mieszanki sklepu z kawą Alps Coffee idealnie nadają się do pobudzającego espresso, jak i napojów mlecznych przygotowywanych na bazie kawowej esencji i innych dodatków.

Sklep z kawą Alps Coffee – Cafe Silesia

W naszym sklepie z kawą Alps Coffee mają Państwo dostęp zarówno do mieszanek mielonych, jak i pełnych ziaren. Każdy produkt jest szczelnie zapakowany, dzięki czemu kawa ziarnista Alps Coffee zachowuje swoją świeżość na znacznie dłuższy okres czasu. Sklep z kawą Alps Coffee to gwarancja wyrazistego smaku i niebywałego aromatu!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Polecana doPolecana do
Ziarnista/MielonaZiarnista/Mielona
SkładSkład
Waga (netto)Waga (netto)
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel