KAWA HAUSBRANDT

( ilość produktów: 6 )

Szukasz wysokiej jakości ziaren, dzięki którym każdą filiżankę kawy będziesz przygotowywać z radością? Zależy Ci na odpowiedniej mieszance, która spełni oczekiwania różnych, wyrafinowanych podniebień i zapewni najwyższej klasy doznania smakowe? Sprawdź produkty marki Hausbrandt i wnieś atmosferę włoskiej kawiarni do Twojego domu.

Kawa ziarnista Hausbrandt – pasja i jakość

Producent kawy Hausbrandt stawia przede wszystkim na wysoką jakość ziaren. Już po założeniu pod koniec XIX w. marka jako pierwsza oferowała wypaloną i zapakowaną kawę, spełniając oczekiwania klientów. Później firma przyjęła rygorystyczny system inspekcji i kontroli. Komputerowy mechanizm sortowania rozpoznaje i natychmiast usuwa niedojrzałe, twarde lub sfermentowane ziarna, które mogłyby wpłynąć negatywnie na smak i aromat kawy. Pracownicy firmy mają duże doświadczenie i z wielką pasją monitorują każdy etap procesu, aby tylko najlepsze ziarna trafiały do palenia. Dzięki temu kawa ziarnista Hausbrandt wyróżnia się idealnym smakiem i aromatem.

Kawa Hausbrandt – szeroki wybór smaków i aromatów

Wieloletnie doświadczenie w obróbce kawy, połączone z pasją i zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, sprawia, że Hausbrandt oferuje swoim klientom szereg niezwykłych mieszanek o niepowtarzalnym smaku. Firma wybiera i wykorzystuje najlepsze ziarna z całego świata, aby każda proponowana kawa ziarnista zapewniała wyrafinowane i starannie wyważone doznania smakowe. Produkty Hausbrandt przeznaczone są dla wszystkich miłośników wyrazistych napojów, w których wyczuć można klasyczne nuty orzechów, czekolady i cytrusów. Wyselekcjonowana mieszanka Arabiki i Robusty to doskonała baza intensywnego espresso, ale także różnych kaw mlecznych. Dlatego bez problemu można znaleźć propozycję, która już po pierwszej filiżance oczaruje wyjątkowym smakiem i aromatem.

Sklep z kawą Hausbrandt – Cafe Silesia

Kawy ziarniste Hausbrndt to idealne produkty dla wszystkich osób, które cenią sobie połączenie długiej tradycji palenia ze starannie wybieranymi ziarnami. Z najwyższej jakości mieszanek skorzystają zarówno doświadczeni bariści, jak i osoby szukające nowych, wyjątkowych aromatów i smaków. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie kawę dopasowaną pod indywidualne preferencje.

Sklep z kawą Hausbrandt – gwarancja pełnego, wyrazistego smaku porannej „małej czarnej”, a także różnych napojów mlecznych!

    pixel