Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DELTER COFFEE

( ilość produktów: 3 )

Sposobów przygotowywania kawy jest w dzisiejszych czasach bardzo dużo. Każdy miłośnik pobudzającego napoju powinien spróbować przynajmniej kilku z nich. W trakcie wybierania ulubionego sposobu parzenia ziaren należy zwrócić uwagę na akcesoria, z jakich się korzysta. Najlepiej sprawdzają się wysokiej jakości urządzenia, które wzmacniają smak i aromat czarnego wywaru. Jednym z producentów, który stawia na trwałość i solidność swoich produktów, jest Delter Coffee.

Delter Coffee Press

Delter Coffee Press to coraz bardziej popularne akcesorium, które umożliwia parzenie kawy w możliwie najbardziej bezpieczny dla trwałości ziaren sposób. Innowacyjny zaparzacz pozwala na wydobycie maksimum smaku i aromatu ze świeżo zmielonych fusów bez tworzenia typowych dla aeropressów turbulencji. Charakterystyczny dla tego akcesoria jest sposób, w jaki ziarna przeciskane są przez sitko z filtrem. Wyjątkowy smak uzyskiwany jest ze względu na zmniejszony czas, w którym woda ma bezpośredni kontakt z kawą. Urządzenie wyposażone jest w specjalną uszczelkę, która dzięki sposobowi pracy zmniejsza ryzyko wydobycia się z mieszanki charakterystycznej goryczy. Delter Coffee Press działa na zasadzie wytwarzanego ciśnienia, dlatego jest to sprzęt zaliczany do alternatywnych metod parzenia kawy. Przeznaczony jest dla miłośników przygotowywania kawy w tradycyjny sposób, który umożliwia przejęcie całkowitej kontroli nad tym, jaki będzie ostateczny efekt esencji.

Akcesoria Delter Coffee w sklepie Cafe Silesia

Zaparzacz Delter Coffee Press zbudowany jest z kilku najważniejszych części:

  • tłoka,
  • zatyczki do tłoku,
  • komory,
  • uszczelki Jet-Seal,
  • sitka na kawę.

Warto uwzględnić, iż do prawidłowego działania sprzętu konieczne jest więc wyposażenie się w papierowe filtry, które umożliwiają oddzielenie fusów od klarownej esencji.

Samo urządzenie prezentuje się bardzo estetycznie i świetnie sprawdza się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Sprzęt wymaga nieco większego zaangażowania niż klasyczny automatyczny ekspres do kawy. Aromat kawy jest jednak znacznie bardziej wyrazisty, a jej smak mniej goryczkowaty, co z pewnością wynagradza trud, jaki trzeba włożyć w przygotowanie napoju. Należy również wspomnieć, że korzystanie z Delter Coffee Press z czasem staje się bardzo intuicyjne.

Akcesoria Delter Coffee Press – zainwestuj w urządzenie, które umili Ci poranne przygotowywanie kawy i uczyni z całego procesu wyjątkowy rytuał!

RodzajRodzaj
MateriałMateriał
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel