Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AMEDEI

( ilość produktów: 11 )

Jesteś miłośnikiem słodyczy i szukasz takich, które zachwycają smakiem, a jednocześnie są naturalne, a co za tym idzie zdrowe? Zastanawiasz się, gdzie dostaniesz czekoladę, którą wyróżnia rozpływająca się w ustach konsystencja oraz wyrazisty aromat? Poznaj markę AMADEI – ich wyjątkowe produkty zachwycają wielu wielbicieli słodkości.

Słodkości AMEDEI – małe dzieła sztuki

AMEDEI to marka, która powstała 1990 roku w małym laboratorium rzemieślniczym. Pasja i miłość do starożytnych metod przetwarzania nasion kakaowca sprawiły, że jej założyciele w bardzo szybkim czasie zyskali spory rozgłos. Producenci czekolady AMEDEI sprowadzają nasiona z najwspanialszych plantacji na świecie i starają się o niebywałą precyzję na każdym innym etapie produkcji. Ziarna kakaowca obrabiane są w Toskanii, a poprzez staranne dozowanie ich i ręczne przetwarzanie, powstają wyjątkowe “dzieła sztuki” w postaci czekoladowych tabliczek. Słodkości AMADEI dzięki tak fachowemu podejściu do całego procesu ich tworzenia zyskały miano jednych z najbardziej prestiżowych produktów.

Czekolady AMEDEI – nieograniczony wybór smaków

Pierwszą czekoladą AMADEI była doskonale wyważona tabliczka słodkości o 70% ekstra ciemnej mieszanki. Charakteryzował ją nie tylko smak naturalnego kakao, ale i nuty tytoniu, prażonego słodu oraz drewna cedrowego. Tabliczka ta stała się ulubieńcem wielu miłośników słodkości, dlatego producenci nie poprzestali na jej produkcji. Z biegiem czasu, zaczęli oni również tworzyć inne warianty czekolad AMEDEI, które obecnie sprowadzane są do wielu zakątków świata. W sklepie Cafe Silesia znajdą Państwo najbardziej wyselekcjonowaną i prestiżową kolekcję słodyczy tej marki, wśród której królują takie produkty jak:

  • AMEDEI czekolada gorzka z migdałami,
  • AMEDEI czekolada mleczna Latte Toscano Brown,
  • AMEDEI czekolada Toscano Red,
  • AMEDEI czekolada biała z pistacjami

Wszystkie dostępne w naszej ofercie wyroby marki AMEDEI są symbolem naturalnej, prawdziwej i doskonałej w smaku czekolady.

AMEDEI w sklepie Cafe Silesia

Czekolada AMEDEI to produkt, którego powinien spróbować każdy smakosz tego rodzaju słodkości. Głęboka wiedza producentów oraz połączenie kreatywności i doskonałej umiejętności łączenia smaków pozwalają zanurzyć się w niebywałych zestawieniach smakowych, co doceniają prawdziwi koneserzy. W Cafe Silesia można jednak znaleźć zarówno klasyczne warianty czekolad AMEDEI, jak i te, które zachwycą zaskakującym aromatem.

Czekolady AMEDEI – zanurz się w świecie wyjątkowej czekolady, w której skład wchodzą wyłącznie wyrafinowane, naturalne nuty smakowe!

DodatkiDodatki
Typ czekoladyTyp czekolady
pixel