Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MOUNT CARAMEL

( ilość produktów: 2 )

Mount Caramel to marka znana przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości syropów, które nadają zupełnie nowy smak klasycznym napojom. Dzięki temu fani wyrazistej kawy i herbaty mogą codziennie wzbogacać przygotowany napar na wiele rozmaitych smaków. Co najważniejsze – wytwory producenta powstają na bazie naturalnych składników oraz są zupełnie pozbawione sztucznych dodatków i barwników. W Cafe Silesia oferujemy nie tylko zachwycające smakiem syropy marki Mount Caramel, ale także profesjonalne pompki do dystrybucji tych produktów.

Kawa z dodatkiem syropu – dodatki i akcesoria do kawy w Cafe Silesia

W życiu każdego kawosza, który na co dzień delektuje się idealnie czarną kawą, przychodzi moment, kiedy pojawia się u niego ochota na wybór niestandardowej kawy. Miłośnicy espresso wyjątkowo mają ochotę na kawę z delikatną, mleczną piankę, a osoby pijące napoje bez dodatku cukru marzą, by poczuć w swojej filiżance odrobinę słodyczy. Słodką kawę można zamówić praktycznie w każdej kawiarni. Z dodatkiem naturalnych produktów marki Mount Caramel osiągnięcie oryginalnego smaku napoju jest możliwe również we własnym domu. W Cafe Silesia oferujemy profesjonalne pompki do syropów, które są dostosowane do butelek dostępnych w sprzedaży. W naszym asortymencie posiadamy produkty dostosowane do określonej pojemności butelki:

  • 0,2 l,
  • 0,5 l,
  • 1 l.

Pompki do syropów Mount Carmel – czym się wyróżniają?

Pompki do syropów od Mount Caramel są stworzone specjalnie do syropów smakowych tej marki – zapewniają przede wszystkim wygodę i precyzję w trakcie dystrybucji produktu. Co za tym idzie? Dodawanie odrobiny słodyczy z pomocą dozownika pozwala całkowicie zabezpieczyć się przed zabrudzonym blatem kuchennym lub wyciekiem słodkiego syropu na opakowanie. Co więcej, oferowane przez nas pompki Maount Caramel są trwałe i łatwe do wyczyszczenia. Kupując nowy smak syropu, nie ma potrzeby każdorazowego wymieniania dozownika – wystarczy umyć go ciepłą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń.

Mount Caramel – oferta w Cafe Silesia

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą syropów smakowych w Cafe Silesia. Jeśli ulubiony smak wylądował już w internetowym koszyku, to z pewnością warto postawić na pompkę, która zapewni wygodne dozowanie produktu, prosto do Twojej filiżanki.

Pojemność syropuPojemność syropu
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel