MŁYNKI HARIO

( ilość produktów: 9 )

Młynki Hario

Swoją działalność japońska marka Hario rozpoczęła w 1921 roku, produkując wysokojakościowe szkło laboratoryjne. Dzisiaj dzięki zdobytemu doświadczeniu, a także bezkompromisowej jakości i najwyższej precyzji wykonania, marka Hario jest swoistym symbolem tzw. trzeciej fali kawy i jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów akcesoriów do zaparzania kawy, w tym dripperów V60, charakterystycznych czajników-konewek Buono i kultowych młynków ręcznych.

Młynki Hario — szeroki wybór

Młynki Hario to najczęściej polecany sprzęt, zwłaszcza dla początkujących kawoszy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z alternatywnymi metodami zaparzania kawy. Wybór jest naprawdę szeroki, więc każdy znajdzie idealny młynek dla siebie. Każdy z oferowanych młynków Hario kryje w sobie wysokiej jakości stożkowe, ceramiczne żarna, jednak poszczególne modele różnią się między sobą wielkością, rodzajem wykorzystanych materiałów oraz dodatkowymi funkcjami, które poprawiają użytkowanie.

Jaki młynek Hario wybrać?

Wybierając młynek Hario, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Jak będziemy zaparzać naszą kawę? Czy planujemy przyrządzać kawę w podróży? Interesuje nas prostota czy ciekawy design? A może najistotniejsza jest przystępna cena? Znając odpowiedzi na te nurtujące pytania, łatwiej będzie podjąć decyzję i wybrać młynek skrojony na nasze potrzeby.

Młynek ręczny Hario Smart G

Wytrzymały, poręczny i wygodny w transporcie -— taki jest właśnie młynek Hario Smart G. Jego obudowę wykonano z żywicy metakrylowej, jest więc lekki, a ryzyko jego uszkodzenia w torbie podróżnej spada niemal do zera. Dodatkowym atutem jest zdejmowana rączka, którą można włożyć pod silikonową opaskę, co czyni Smart G jeszcze bardziej kompaktowym. Młynek wyposażono w ceramiczne stożkowe żarna, które pozwalają uzyskać równomierny przemiał. Zbiornik na ziarna pomieści 24 gramy kawy, młynek nadaje się więc do podróży solo lub w parze.

Młynek ręczny Hario Mini-Slim Pro

To ulepszona, solidniejsza wersja popularnego młynka Hario Slim. Jego obudowę w całości wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, może więc naprawdę dużo znieść, tak w domu, jak i w wymagającej podróży. Jednorazowo młynek zmieści 24 g kawy, co pozwala na przygotowanie dwóch kaw. Dzięki ceramicznym żarnom i szerokiemu zakresowi mielenia z Hario Mini-Slim Pro zmielimy kawę pod różne metody parzenia -— od kawiarki po Chemex.

Młynek ręczny Hario Prism

Ten młynek to prawdziwa gratka dla fanów minimalistycznego wzornictwa. Lekka, aluminiowa obudowa o kształcie graniastosłupa z zaoblonymi krawędziami przypomina nowoczesny gadżet dla fanów nowinek technologicznych. Wnętrze to jednak znane nam, solidne żarna ceramiczne, których zakres grubości mielenia łatwo dostosujemy do naszych potrzeb. Górny zbiornik pomieści 24 g ziaren -— idealna ilość dla jednej lub dwóch osób. Plusem jest znajdująca się na spodzie młynka gumowa podkładka, która poprawia stabilność i zapobiega przemieszczaniu się urządzenia podczas użytkowania np. na blacie kuchennym.

Kultowy młynek ręczny Hario Skerton

Hario Skerton to młynek, od którego wielu kawoszy rozpoczynało swoją przygodę z kawą speciality, gdyż był jednym z pierwszych tego typu młynków na rynku. Ceramiczne żarna, łatwo dostępne części zamienne, stosunkowo niska cena, wygoda użytkowania i odporność na uszkodzenia -— długo można wymieniać jego zalety. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka Hario wypuściła w świat dwie ulepszone wersje tego młynka -— Hario Skerton Plus (ze stabilizacją dolnego żarna) i Hario Skerton PRO (z ulepszonym trzpieniem mocującym, poprawioną stabilizacją żaren i kilkoma innymi usprawnieniami).

Młynki Hario w sklepie online CafeSilesia.pl

W naszym sklepie oferujemy szeroką ofertę młynków ręcznych Hario. Te proste i jednocześnie solidne młynki doskonale sprawdzą się w domu i podróży, i pozwolą cieszyć się ulubioną kawą, gdziekolwiek będziemy.

 

 

    pixel