Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

URNEX

( ilość produktów: 12 )

Konserwacja Ekspresu Urnex

W Cafe Silesia posiadamy produkty jednego ze światowych liderów zajmujących się produkcją profesjonalnych środków do czyszczenia ekspresów do kawy. Firma Urnex ma ponad 80-letnie doświadczenie, dzięki któremu tworzy artykuły znane na całym świecie. Amatorscy i profesjonalni kawosze doskonale znają asortyment producenta – w końcu to on sprawia, że najlepsze ekspresy lśnią czystością!

Tabletki czyszczące – Urnex CAFIZA

Kluczowym elementem konserwacji ekspresu jest czyszczenie. W naszym sklepie oferujemy specjalne tabletki, które pomagają pozbyć się wszelkich zabrudzeń, m.in. pozostałości olejów, tłustych osadów oraz zbędnych resztek kawy w przewodach i innych elementach ekspresu. Zastosowanie tabletek Urnex Cafiza doprowadza do powstania aktywnej piany, która skutecznie czyści wnętrze oraz inne składowe urządzenia. Opisywany produkt jest dostępny w 3 opakowaniach, różniących się pod kątem ilości produktu:

  • Urnex CAFIZA – tabletki czyszczące 100x2g,
  • Urnex CAFIZA – tabletki czyszczące 32x2g,
  • Urnex CAFIZA – tabletki czyszczące 8x2g.

Producent oferuje także preparat w proszku, który działa na tej samej zasadzie. Dobór odpowiedniego produktu zależy od preferencji użytkownika – w tej kwestii liczy się także łatwość zastosowania i wygoda

Środki odkamieniające Urnex

Regularne odkamienianie ekspresu jest kluczowym aspektem, który wpływa na jakość często używanego urządzenia. W Cafe Silesia proponujemy profesjonalne środki, które skutecznie usuwają nagromadzony osad. Dostępne produkty występują w proszku (Urnex Dezcal) lub w płynie (Urnex Liquid Dezcal). Niezależnie od wybranej formy preparaty skutecznie rozpuszczają osady z kamienia. Są idealne do domowego użytku. Ich zastosowanie nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu octu.

Urnex – produkty do czyszczenia młynka

W ofercie sklepu posiadamy w pełni naturalne preparaty do czyszczenia żaren oraz wolnostojących młynków do kawy. Granulat Urnex Grindz składa się z mieszanki specjalnie skomponowanych zbóż, ziaren oraz dodatku spoiwa farmaceutycznego. Tak opracowany produkt jest w pełni bezpieczny i może posiadać kontakt z żywnością. Użycie granulatu skutecznie usuwa resztki z młynka do kawy. W dodatku nie pozostawia żadnego zapachu, który przy następnym przygotowywaniu kawy mógłby być wyczuwalny w napoju. Środek jest dostępny w następujących wariantach – opakowanie zawierające saszetki 3x35g oraz niezwykle ekonomiczne opakowanie o pojemności 430g.

Czyszczenie systemów mlecznych – produkty Urnex

Firma Urnex posiada produkty, które czyszczą najdrobniejsze elementy profesjonalnego sprzętu. Urnex Rinza to środek, który doskonale nadaje się do czyszczenia systemów mlecznych. Preparat niezwykle szybko usuwa osady z mleka, tłuszczu oraz kamienia. W Cafe Silesia posiadamy dwa rodzaje opakowań:

  • Urnex Rinza 120ml,
  • Urnex Rinza 1,1l – opakowanie z dozownikiem

Ściereczki do czyszczenia ekspresu

Czyszczenie zewnętrznych części ekspresu wpływa na wygląd i estetykę urządzenia. W tym celu idealnie sprawdzają się nawilżane ściereczki do czyszczenia ekspresów. Urnex WIPZ to chusteczki, które usuwają zabrudzenia z obudowy, młynka, a także pojemników na kawę i dysz do spieniania mleka. Dbałość o wygląd sprzętu także ma znaczenie – takie podejście preferujemy w Cafe Silesia. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z różnymi produktami do czyszczenia ekspresów kolbowych i automatycznych – bez problemu można je nabyć w naszym sklepie.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel