Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

JOE FREX

( ilość produktów: 63 )

Profesjonalni bariści oraz doświadczeni miłośnicy kawy wiedzą, że jednym z ważniejszych czynników mających wpływ na jakość przygotowywanej kawy jest rodzaj wykorzystywanych akcesoriów. Dobrze zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt, który podkreśla smak i aromat parzonych esencji. Producent Joe Frex umożliwia wyposażenie się we wszystkie podstawowe, jak i bardziej rozszerzone akcesoria do kawy.

Akcesoria Joe Frex

Manualne przygotowywanie kawy niesie za sobą wiele zalet. Smak i aromat parzonej esencji są w takim przypadku o wiele bardziej wyraziste. Co więcej, umożliwia to uzyskanie znacznie większej kontroli nad tym, jaki efekt napoju ostatecznie się uzyskuje. Aby stworzyć wyjątkowe espresso lub pobudzający napój mleczny, konieczne jest wykorzystanie kilku istotnych akcesoriów. Każdy profesjonalny lokal gastronomiczny powinien być wyposażony w co najmniej kilka z nich. Takie elementy świetnie sprawdzą się również w prywatnych kuchniach. Różnego rodzaju przyrządy do kawy sprawiają, że jej parzenie jest znacznie bardziej intuicyjne, a w trakcie przygotowywania esencji możliwe jest zachowanie maksimum higieny i czystości. Do podstawowych akcesoriów zaliczają się między innymi:

  • dystrybutory do kawy,
  • timery do kawy,
  • wagi do kawy,
  • „długopisy” do tworzenia latte art,
  • odbijaki do fusów,
  • ściereczki do czyszczenia blatów,
  • termometry do mleka.

Wyżej wymienione produkty tworzy znana marka Joe Frex, która stawia nie tylko na estetykę akcesoriów, ale przede wszystkim na ich trwałość i solidność wykonania. Materiały wykorzystane do produkcji akcesoriów są bezpieczne do użytku w kuchni i gastronomii i nie wpływają negatywnie na smak przyrządzanych napojów.

Akcesoria Joe Frex w Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia znajdą Państwo wszystkie niezbędne do przygotowania pysznej kawy akcesoria marki Joe Frex. Dostępne są wcześniej wymienione produkty, jak i wysokiej jakości tampery czy dzbanki, w których możliwie jest dokładne spienienie mleka.

Tampery Joe Frex

Tampery to narzędzia, które umożliwiają ugniatanie kawy w kolbie. Dzięki nim możliwe jest odpowiednie sprasowanie zmielonych ziaren, co znacząco wpływa na smak wydobywanej w późniejszym czasie esencji pobudzającej. Tamprery Joe Fex mają bardzo dobrze wyprofilowaną rączkę, dzięki czemu ich wykorzystywanie jest bardzo wygodne. W sklepie Cafe Silesia akcesoria dostępne są w rozmaitych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie dokładnie takie, jakie najbardziej mu odpowiadają.

Dzbanki do spieniania mleka Joe Frex

Marka Joe Frex produkuje bardzo dobrze wyprofilowane dzbanki do spieniania mleka, które znacznie ułatwiają ten proces. Naczynia charakteryzują się nie tylko ogromną funkcjonalnością, ale także bardzo estetycznym designem. Dzięki temu przyrządy Joe Frex mogą stać na blacie, odgrywając rolę dodatkowych ozdób kuchennych.

Akcesoria Joe Frex w Cafe Silesia – wszystkie niezbędne urządzenia do parzenia kawy w jednym miejscu!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
+ Rozwiń- Ukryj
RodzajRodzaj
+ Rozwiń- Ukryj
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
MateriałMateriał
KolorKolor
+ Rozwiń- Ukryj
Pojemność dzbankaPojemność dzbanka
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel