Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MELITTA

( ilość produktów: 4 )

Konserwacja ekspresu Melitta

Dbałość o ekspres jest niezbędna w przypadku każdego, kto chce stale cieszyć się niezwykłym aromatem swojej kawy. W ofercie naszego sklepu posiadamy akcesoria dostosowane do konkretnych marek. Pełna konserwacja ekspresu Melitta to zastosowanie kilku niezbędnych produktów, dzięki którym urządzenie zachowa długą żywotność i będzie funkcjonować bez usterek.

Odkamieniacz Melitta AntiCalc BIO Liquid 250ml

Nawet najlepszej jakości ekspresy są narażone na zaleganie kamienia. Osad kumuluje się we wszystkich urządzeniach, w których podgrzewa się wodę. Regularne usuwanie zbierającego się osadu zapewnia prawidłowy stan techniczny urządzenia. W Cafe Silesia proponujemy odkamieniacz w płynie Melitta AntiCalc BIO Liquid. Preparat ma w składzie kwasek cytrynowy, dzięki któremu bez problemu można usunąć nagromadzony kamień. Koncentrat odkamieniający należy rozcieńczyć zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Po odpowiednim przygotowaniu produkt natychmiast jest gotowy do użycia.

Melitta Claris Pro Aqua filtr

Prawidłowa praca urządzenia do przygotowywania kawy jest związana z dbałością o proces filtracji wody. W naszym asortymencie posiadamy specjalny filtr, który doskonale sprawdzi się w przypadku ekspresu ciśnieniowego marki Melitta. Filtr Melitta Claris Pro Aqua zapobiega osadzaniu się kamienia i znacząco wpływa na prawidłową pracę urządzenia. Jego żywotność wynosi 50 l lub okres 2 miesięcy. Wymiana filtra nie umknie uwadze domowników dzięki dobrze widocznej informacji o takiej konieczności.

Tabletki czyszczące – Melitta Perfect Clean tabs

Czyszczenie ekspresów automatycznych jest niezwykle wygodne i szybkie. Odpowiednie tabletki do tego zabiegu usuwają zalegające osady i pozostałości resztek kawy. Systematyczne dbanie o czystość wpływa nie tylko na smak napoju, ale także zapewnia sprawną pracę urządzenia. Melitta Perfect Clean tabs to tabletki czyszczące dedykowane wszystkim fanom i posiadaczom produktów wskazanej marki w swoim domu.

Płyn do czyszczenia obwodów mleka – ekspres Melitta

Przygotowywanie finezyjnych kaw na bazie mleka to duża zaleta ekspresów automatycznych. Urządzenia wyposażone w spieniacz wymagają zastosowania dodatkowych preparatów do utrzymania czystości. Do takich zabiegów polecamy Melitta Perfect Clean Liquid – prosty w użyciu płyn do czyszczenia obwodów mleka. Aby środek był gotowy do użycia, wystarczy wymieszać go z odpowiednią ilością wody. Użycie bezwonnego płynu jest w pełni bezpieczne dla kawowych urządzeń. Opakowanie o pojemności 250ml wystarcza na 5 użyć.

Regularna konserwacja ekspresu

Prawdziwi kawosze wiedzą, jak ważna jest dbałość o ekspres. Systematyczne czyszczenie, odkamienianie oraz wymiana filtra to niezbędne czynności w przypadku posiadania kawowego urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Cafe Silesia – posiadamy szeroki asortyment środków konserwujących, które są dopasowane do marki Twojego ekspresu.

Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel