Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AKCESORIA DO CHEMEXA

( ilość produktów: 15 )

Chemex to jedno z najpopularniejszych urządzeń do przygotowywania kawy za pomocą tzw. metody alternatywnej. Sprzęt pozwala na przyrządzenie niezwykle klarownej esencji kawowej, a dodatkowo jego design prezentuje się wyjątkowo elegancko. Poznaj akcesoria do Chemexa dostępne w sklepie Cafe Silesia i odkryj świat kaw alternatywnych na nowo.

Akcesoria do Chemexa

Chemex to naczynie nazywane potocznie karafką, które posiada nietypowy, jednak bardzo elegancki kształt. Doskonale prezentuje się na szafkach kuchennych, jak i blatach lokalnych kawiarni. Szklany pojemnik przypomina kolbę laboratoryjną lub klepsydrę, a jego środek jest delikatnie zwężany. Z tego względu w bardzo szybkim tempie stał się on nie tylko urządzeniem do parzenia kawy, ale przede wszystkim wyjątkową ikoną designu. Światowi bariści docenili jednak Chemex nie tylko za jego kształt, ale również sam smak kawy, jaki można z jego pomocą uzyskać. Wiele osób określa napój przygotowany w tym alternatywnym urządzeniu jako:

  • pełny,
  • wymiarowy,
  • czysty,
  • klarowny.

Aby się o tym przekonać, wystarczy wejść w posiadanie pięknego urządzenia i kilku akcesoriów niezbędnych do jego użytkowania. Wysokiej jakości produkty tego rodzaju oferujemy Państwu właśnie w naszym sklepie Cafe Silesia. Poszczególne naczynia Chemex różnią się od siebie wielkością oraz designem – warto wybrać taki, który spełni indywidualne oczekiwania przyszłych właścicieli.

Akcesoria do Chemexa w sklepie Cafe Silesia

Przygotowanie kawy za pomocą Chemexa nie byłoby możliwe bez odpowiednio dostosowanych do urządzenia filtrów papierowych. To one są odpowiedzialne za smak i siłę aromatu naparu pobudzającego. Warto zaopatrzyć się w oryginalne elementy marki CHEMEX, które świetnie sprawdzają się do tego sprzętu. W ofercie sklepu znajdą Państwo zarówno jednorazowe filtry, jak i wielorazowy element do zaparzacza, który wykonany został ze stali nierdzewnej, dlatego można go stosować regularnie.

Akcesoria do Chemexa w sklepie Cafe Silesia – poznaj wszystkie dostępne produkty i zakochaj się w kawie z Chemexa!

MarkaMarka
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
RodzajRodzaj
MateriałMateriał
Pojemność naczyniaPojemność naczynia
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel