KAWA TRISMOKA

( ilość produktów: 16 )

Szukasz marki, która oferuje wysokiej jakości kawę mieloną, ziarnistą i bezkofeinową? Zależy Ci na wyjątkowym smaku i aromacie, a jednocześnie chcesz mieć gwarancję atrakcyjnej ceny i jakości? Sprawdź produkty sklepu z kawą Trismoka i zapewnij sobie wyjątkowy smak pobudzającego napoju we własnym domu!

Kawa ziarnista Trismoka – idealny smak i aromat

Producent kawy Trisomka tworzy najwyższej jakości ziarna, które są selekcjonowane w sposób niezwykle restrykcyjny. Gwarantuje dostęp do produktów, udoskonalonych przez ponad 40 lat istnienia na rynku. Palarnia położona jest w niewielkiej miejscowości Paratico nad jeziorem Iseo. Rodzinna firma stawia za priorytet uzyskiwanie doskonałego espresso oraz promowanie niezwykle wyjątkowej kultury kawowej. Kawę mieloną Trismoka, jak i tę na bazie pełnych ziaren charakteryzuje idealny smak, aromat oraz wyjątkowa konsystencja.

Kawa mielona Trismoka – propozycja dla każdego

Produkty dostępne w sklepie z kawą Trismoka przeznaczone są zarówno dla osób, które kochają pobudzające espresso, jak i dla miłośników mlecznych napojów. Kawa ziarnista Trismoka Gourmet jest idealną propozycją dla wszystkich wielbicieli wyrazistych czarnych napojów, których smak przechodzi delikatnymi nutami owocowymi. Dostępne są także mieszanki, które idealnie sprawdzą się do delikatniejszych propozycji np. latte czy cappuccino. Są to między innymi kawa ziarnista Trismoka Degustazione lub kawa ziarnista Trismoka Brasil. Sklep z kawą Trismoka oferuje dostęp do wielu mieszanek, wśród których można znaleźć nuty bardziej słodkie, kwaśne i gorzkie. Dzięki temu każdy może znaleźć swoją ulubioną propozycję, dostosowaną do indywidualnych preferencji smakowych.

Sklep z kawą Trismoka – Cafe Silesia

Kawa ziarnista Trismoka, jak i ta w wersji mielonej jest produktem dla wszystkich osób, które cenią sobie najwyższą jakość ziaren przy zachowaniu jak najbardziej przystępnej ceny. Z produktów tej marki korzystają zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z pobudzającym napojem, jak i doświadczeni bariści, posiadający wieloletnie doświadczenie. Sklep z kawą Trismoka – gwarancja najwyższej jakości ziaren, pozwalających na uzyskanie niebywałego smaku i aromatu esencji kawowej!

    pixel