Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-07-08

Kup ekspres Jura i odbierz chłodziarkę do mleka!

Zasady promocji:

certyfikat

Dlaczego warto wybrać ekspresy do kawy JURA?

mlynek

Perfekcyjny
Młynek Aroma

mieli ziarna kawy dwukrotnie szybciej, dbając przy tym o zachowanie odpowiedniego aromatu wydobywanego z kawy. Ziarna mielone są delikatnie dla jeszcze lepszego efektu i zachowania pełni aromatu w filiżance.

ekstracja pulsacyjna

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej
(P.E.P.)

optymalizuje czas ekstrakcji i sprawia, że ristretto i espresso smakują wyśmienicie. Pulsacyjny proces parzania kawy oraz dłuższy czas ekstrakcji gwarantują specjały kawowe w standardzie najlepszych światowych kawiarni.

delikatna pianka

Technologia delikatnej pianki
(Fine Foam®)

umożliwia przyrządzenie pianki mlecznej o drobnych pęcherzykach i długo utrzymującej się konsystencji. Modne specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej zawsze będą perfekcyjne.

Ekspresy do kawy biorące udział w promocji:

Certyfikat przedłużonej gwarancji

certyfikat

Dołącz do Klubu Konesera Kawy i otrzymaj dodatkową gwarancję na ekspresy do kawy biorące udział w promocji – przedłużenie gwarancji do 50 miesięcy.

Chłodziarka do mleka COOL CONTROL 1L

Dobre chłodzenie gwarancją idealnego wykończenia

Kremowa, perfekcyjnie puszysta pianka mleczna powstanie pod warunkiem, że mleko przed procesem spieniania będzie świeże i w odpowiedniej temperaturze (4° C).

Chłodziarka do mleka Cool Control automatycznie schłodzi mleko do odpowiedniej temperatury i utrzyma ją na tym poziomie, zapobiegając przypadkowemu zamarznięciu mleka.

Wysokiej jakości zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej można łatwo wyjąć, ponownie napełnić bądź umyć w zmywarce.

chlodziarka do mleka
pixel