Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-01-14

Kup, wybierz Twisto i zapłać po 30 dniach.

Kup i skorzystaj z wygodnej formy płatności Twisto.

CZYM JEST PŁATNOŚĆ TWISTO?

TWISTO jest nowoczesnym i najwygodniejszym sposobem płatności za zakupy, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych. Dzięki tej metodzie możesz zamówić nasze produkty i zapłacić za nie później. Twisto płaci za Twoje zakupy, a Ty masz 30 dni aby uregulować płatność bezpośrednio do Twisto.

Jak skorzystać z płatności Twisto?

 • Podczas składania zamówienia w naszym sklepie wybierz opcję Twisto.
 • Przekierujemy Cię do zewnętrznego systemu płatności.
 • W przypadku pierwszych zakupów będzie wymagana weryfikacja kodem SMS.
 • To wszystko! Twoja płatność została od razu zaksięgowana. Wyślemy Twoje zakupy, a Ty masz 30 dni na opłacenie zamówienia. Wygodnie BLIK’iem lub przelewem tradycyjnym.
 1. Wybierz swój ulubiony produkt
 2. Wybierz płatność TWISTO
 3. Potwierdź płatność jednym kliknięciem
 4. Odbierz maila z instrukcją od TWISTO
 5. Odbierz paczkę i ciesz się zakupem
 6. Zapłać TWISTO w ciągu 30 dni
  tak jak lubisz BLIKiem lub przelewem

JAKIE SĄ ZALETY PŁATNOŚCI TWISTO?

 • Szybki zakup – wystarczy jeden klik i gotowe! Bez rejestracji, zbędnych formularzy, podawania wrażliwych danych. Twoje zamówienie jest już szykowane, a Ty zapłać na spokojnie w ciągu 30 dni.
 • Bezpieczeństwo - robiąc zakupy w miejscach publicznych, nie musisz martwić się o logowanie do banku czy podawanie numeru karty kredytowej.
 • Komfort zakupów - nie chcesz kupić kota w…kartonie? Kup z Twisto i sprawdź produkt zanim za niego zapłacisz.
 • Zapłać za zamówienie w ciągu 30 dni - rozplanuj sensownie swój budżet dzięki Twisto!
 • To nie jest pożyczka - zakup z Twisto nie wiąże się uciążliwym oprocentowaniem lub formalnościami. Nie jest to kredyt.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy za zakup płacę przy odbiorze?

Nie. Przesyłkę odbierasz bez uiszczenia opłaty. Za zakup zapłacisz BLIKiem lub przelewem bankowym, do którego dane otrzymasz w emailu po dokonaniu zamówienia. Produkty najlepiej opłacić w ciągu 30 dni od zamówienia.

Co stanie się gdy nie zapłacę w ciągu 30 dni?

Jeśli nie zapłacisz za zakup w ciągu 30 dni do Twojego rachunku zostaną dodane odsetki ustawowe maksymalne za opóźnienie 14% w skali roku. Nie martw się, że zapomnisz o płatnościach. TWISTO wyśle do Ciebie emaile przypominające Ci o zbliżającym się terminie zapłaty.

Czy usługa Twisto jest darmowa?

Tak. Usługa TWISTO jest zupełnie darmowa do 30 dni od dokonania zakupu. Po tym terminie zostaną naliczone odsetki za opóźnienie.

Jakie dane wykorzystuje Twisto?

Twisto korzysta z danych, które i tak zostawiasz w sklepie robiąc w nim zakupy. Dzięki skorzystaniu z zaawansowanych technologicznie algorytmów, tylko na tej podstawie technologia Big Data jest w stanie określić kwotę limitu na jaką możesz zlecić Twisto opłacenie zakupów.

Co jeśli nie mogę skorzystać z Twisto?

Jeśli z jakichś przyczyn nie udało Ci się skorzystać z naszej usługi Twisto Pay, zostaniesz przekierowany do strony wyboru innych metod płatności. Spłacenie poprzednich transakcji z Twisto pozwoli Ci na ponowny zakup naszą metodą.

Jak zwiększyć swój limit na Twisto?

Płatności Twisto na początku pomogą Ci zapłacić za Twoje zakupy na kwotę od kilkunastu do kilkuset złotych. Jeśli będziesz spłacał/a zobowiązania wobec Twisto w terminie, Twoja wiarygodność wzrośnie, a nasze algorytmy będą podnosić limit transakcji, które będzie można realizować z Twisto.

Czy mogę podać adres do pracy?

Możesz podać adres inny niż adres Twojego zamieszkania pod warunkiem, że jest on prawdziwy i podany w układzie ulica nr domu/nr mieszkania, kod pocztowy, miejscowość.

Jak wygląda proces zwrotu z Twisto?

Jeśli sklep przyjmie zwrot, zarządzający sklepem przekaże informację do Twisto o częściowym /całkowitym anulowaniu zamówienia. Następnie Twisto wyśle do Ciebie mailowo korektę zamówienia z nową sumą do zapłaty lub z potwierdzeniem o całkowitym anulowaniu zamówienia.

KIEDY UŻYWAĆ PŁATNOŚCI TWISTO?

TWISTO to przede wszystkim wygodne zakupy. Dokończ zamówienie jednym kliknięciem a płatnością zajmiesz się już później. Wygodne zakupy na telefonie i na komputerze. Dodatkowa zaleta TWISTO to możliwość zakupu kiedy chwilowo nie masz gotówki, a zależy Ci na pilnym zakupie. Skorzystaj z TWISTO również kiedy chcesz obejrzeć produkt na żywo, aby przekonać się czy spełnia Twoje oczekiwania.

pixel