Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-07-09

Nowość dla Ciebie – Severin

Poznaj renomowaną niemiecką firmę produkującą drobny sprzęt AGD od 1892 roku. Ta marka to nie tylko znak wysokiej jakości, ale również długa historia rozwoju rodzinnej firmy, która już w kolejnym pokoleniu przeżywa swój rozkwit dzięki zachowywaniu niezmiennie wysokich standardów produkcji. Odkryj jakość Severin dla siebie.

Proste w użytkowaniu, solidnej budowy i ciche. To najważniejsze cechy młynków Severin, które sprawiają, że korzystanie z młynków do kawy tej marki to sama przyjemność. Polecamy je wszystkim, którzy poszukują niedrogiego młynka elektrycznego do mielenia kawy do metod przelewowych, różnego rodzaju metod alternatywnych oraz do kawiarki.

Jeśli oprócz aromatu kawy o poranku, cenisz sobie również wygodę, to ekspres przelewowy jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Wsyp świeżo mieloną kawę, włącz i pozwól, by ekspres do kawy sam przygotował dla Ciebie Twój ulubiony napar, którego zapach rozchodzić się będzie w całym domu.

Przelewowe ekspresy do kawy severin

Gdy kochasz kawę z dodatkiem mlecznej pianki, to potrzebujesz spieniacza do mleka, dzięki któremu szybko spienisz i podgrzejesz tyle mleka, ile tylko potrzebujesz.

Czajniki na wodę, które w błyskawicznym czasie zaparzą wodę na kawę lub herbatę. Trwałe, stylowe, wydajne i oszczędne. Oto doskonałe wykonanie marki Severin.

pixel