Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-07-29

Wolisz 15% rabatu na Aeropress, Delter czy Chemex? Nieważne, mamy je wszystkie w promocji!

Wolisz 15% rabatu na Aeropress, Delter czy Chemex? Nieważne! Na wszystkie wymienione urządzenia do zaparzania kawy masz od nas do 15% rabatu! Jedyne w swoim rodzaju zaparzacze, dzięki którym rozpoczniesz lub pogłębisz swoją wiedzę o alternatywnych metodach przygotowania kawy.
Chcesz rozwinąć swoje kawowe umiejętności? Nie ma na co czekać! Okres wakacji, to najlepszy moment na rozwijanie i pogłębianie swojej kawowej wiedzy i umiejętności. Dzięki tym urządzeniom rozwiniesz swoje zainteresowanie kawą i przejdziesz na wyższy poziom sensoryczny i poczujesz w kawie to, czego jeszcze nie miałeś okazji poczuć!

Delter Coffee Press

DELTER

Delter Coffee Press to innowacyjny, ręczny zaparzacz do kawy. Oferuje on całkowicie nowy sposób zaparzania kawy, dając nam pełną kontrolę nad procesem zaparzania.
Dzięki niemu możemy się cieszyć doskonałą kawą w każdych warunkach, w kilka minut!

SPRAWDŹ
CHEMEX COFFEE MAKER

CHEMEX

Chemex, to legendarny już zaparzacz do kawy rodem z USA. Powstał w roku 1941 i od tego czasu zachwyca swoim unikalnym designem, prostotą użytkowania oraz smakiem zaparzonej kawy. Wyjątkowość tego genialnego zaparzacza, potwierdza fakt, że jest on częścią stałej ekspozycji w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

SPRAWDŹ
AEROPRESS

AEROPRESS

Aeropress to pierwszy ekspres do kawy, łączący przystępność i prostotę ze zdolnością do wytwarzania najwyższej jakości kawy. Jedynie czego potrzeba, by przygotować ulubioną kawę, to porcja świeżo zmielonej kawy i gorąca woda. Dzięki temu możesz zabrać go ze sobą wszędzie i cieszyć się wyjątkową kawą gdzie tylko chcesz!

SPRAWDŹ
KAWA AWAKEN I DOUBLESHOT

KAWA AWAKEN I DOUBLESHOT

Gdy mamy już odpowiedni zaparzacz, pozostaje jedynie zaopatrzyć się w dobrą kawę Speciality. Kawy palarni takie jak Awaken lub DoubleShot, są niezmiennie wyznacznikami dla innych palaczy kawy.
Doświadczenie w doborze ziaren kawowca i odpowiednich profilów palenia, sprawia, że kawy z tych palarni są idealne zarówno dla początkujących kawoszy jak i dla zaawansowanych. Początkujący mają dobry podkład do nauki, a zaawansowani są w stanie wyciągnąć multum posmaków z tychże kaw i delektować się nimi potrójnie.


Promocja obowiązuje do 12 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Dotyczy zamówień złożonych przez sklep internetowy. Nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami.

Polecane

pixel