Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-05-12

Rabat do 10% na młynki i ekspresy do Twojej domowej kawiarni.

Dotąd większość kawiarni prześcigała się, byśmy poczuli się w nich jak w domu. Obecnie sytuacja zmieniła się do tego stopnia, że wielu z nas pragnie poczuć się w domu jak w kawiarni. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy promocję, która ułatwi im stworzenie w domu kawiarni, za którą wciąż tęsknią. Nie chcemy i nie musimy rezygnować z naszych przyzwyczajeń, niezależnie od tego, jak długo przyjdzie nam jeszcze czekać, aż drzwi naszych ulubionych lokali znów będą szeroko otwarte. To dobra okazja by doskonalić się jako domowy barista, który nie tylko musi umieć zaparzyć świetną kawę sobie, ale także pozostałym domownikom. Dla tych wszystkich, których zniecierpliwienie sięgnęło zenitu przygotowaliśmy specjalną promocje na młynki do kawy oraz ekspresy do kawy. Rabaty do 10% osłodzą ten czas i ułatwią decyzję wszystkim tym, którzy wahali się z zakupem, bo mieli dotąd wątpliwość, czy kawa zaparzana przez nich w domu może dorównać tej przygotowanej przez profesjonalnego baristę. Wypróbuj naszą promocję, by przekonać się, że także Ty możesz uzyskać znakomite espresso i cappuccino.

Jeśli lubimy mieć wszystko pod kontrolą, to ekspres kolbowy jest wprost stworzony dla nas. Dzięki niemu od początku do końca decydujemy o ilości kawy, grubości mielenia i ilości wody. Posiadając ekspres kolbowy w domu, mamy szansę o kawie dowiadywać się codziennie czegoś nowego, obserwując jak zmiana danego czynnika wpływa na sposób parzenia. Sprawdź, jakie rabaty przygotowaliśmy dla Ciebie – domowego baristy.

To już utarte, ale aktualne powiedzenie, że młynek jest ważniejszy od ekspresu. Co nie oznacza, że drogi, wysokiej jakości młynek uratuje nam wszystko, jeśli kawę będziemy próbowali zaparzyć w kiepskiej jakości ekspresie. Oznacza to, że sprawdzony kolbowy ekspres do kawy (czyli np. któryś z naszej oferty) wraz z doskonałej jakości młynkiem stanowić będą wymarzony tandem, dzięki któremu nasze espresso i wszystkie kawy mleczna zaparzane na bazie espresso będą absolutnie bezkonkurencyjne.

Dla tych, którzy potrzebują, żeby za naciśnięciem jednego guzika zmienić poranek w bardziej przyjazny ekspres automatyczny jest wymarzonym wyborem. A kiedy mówimy ekspresy automatyczne, to myślimy ekspresy Jura. Gdy mówimy ekspresy Jura, to mamy na myśli najwyższą jakość, osiągniętą ze szwajcarską pieczołowitością.


Promocja trwa do 19.05.2020r lub do wyczerpania zapasów.
Dotyczy zakupów złożonych przez sklep internetowy.
Nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami.

pixel