• Młynek ręczny COMANDANTE C40 MK4 Nitro Blade Snow White
  • Młynek ręczny COMANDANTE C40 MK4 Nitro Blade Snow White

Młynek ręczny COMANDANTE C40 MK4 Nitro Blade Snow White

1 199,00 zł
/ szt.
POMARAŃCZOWYBRĄZOWYZIELONYJASNOSZARYJASNONIEBIESKIJASNOBRĄZOWYBRĄZOWYCZARNY
Dostępny!
dzisiaj Czas i koszt wysyłki
Darmowa dostawa ?
Dodaj do porównania
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Kultowy młynek ręczny Comandante C40 MK4. Nowa wersja młynka, który przez wielu uważany jest za najlepszy młynek ręczny świata.

W wersji MK4 zmieniono formę i materiał elementów stabilizujących żarna, co zwiększyło ich wytrzymałość i wyeliminowało możliwość blokowania ziaren (co mogło wystąpić we wcześniejszej wersji - MK3). Poza tym zwiększono pojemność młynka oraz jeden szklany pojemnik zastąpiono pojemnikiem z polimeru, co zwiększyło jego wytrzymałość i zmniejszyło wagę (w porównaniu do szklanego pojemnika). Obecnie więc w zestawie znajdują się dwa różne zbiorniki na kawę - jeden ze szkła (Snow White, jako jedyny z MK4, ma szkło transparentne), drugi zaś z białego tworzywa sztucznego.
Wersja MK4 pakowana jest w odnowione opakowanie. Wersja Snow White otrzymała też wyjątkowe pokrętło u rączki - białe, z wytrzymałego niemieckiego dębu.

Sercem młynka są specjalnie opracowane, precyzyjne żarna wykonane ze stali nierdzewnej utwardzonej azotem, dzięki czemu długo zachowują ostrość. Geometria żaren jest efektem wieloletniej pracy i ulepszeń zespołu projektantów Comandante. Wysoka ostrość, precyzja wykonania oraz znakomita stabilizacja żaren zapewnia równe, płynne mielenie, co pozwala wydobyć z kawy pełnię aromatu oraz wyjątkowy, czysty smak kawy.

Grubość mielenia może być regulowana w szerokim zakresie, do różnych metod zaparzania, co czyni go niezwykle uniwersalnym. Młynek umożliwia mielenie kawy zarówno do espresso, jak i do metod alternatywnych takich jak Chemex, Drip czy Aeropress. Regulacja grubości mielenia odbywa się za pomocą wygodnego pokrętła umieszczonego pod żarnem.

Młynek charakteryzuje się niepowtarzalnym designem i najwyższą jakością. Do wykonania młynka używane są wyłącznie najlepsze materiały. Korpus wykonany jest ze stali nierdzewnej malowanej i utwardzanej metodą proszkową, w kolorze jasnoszarym-brudna biel (snow white). Ergonomiczna rączka jest zakończona białym, dębowym uchwytem. Jeden zbiornik na kawę wykonany został z białego szkła, drugi - z lekkiego, białego polimeru. Zbiornik pomieści do 40g kawy, co jest odpowiednią ilością na około 4 filiżanki kawy.

Kod produktu: CNBSWMK4
Producent: COMANDANTE
Rodzaj: RĘCZNY
Opinie naszych klientów
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel