Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jaki ekspres do kawy do biura?

2018-07-01
Jaki ekspres do kawy do biura?

W dzisiejszych czasach ekspresy do kawy w biurach są absolutną podstawą. W firmach, w których większość pracowników zajmuje stanowiska przed ekranami komputerów, w związku z czym jest narażona na ogromny wysiłek umysłowy nikomu nie może zabraknąć właściwej dawki kofeiny. Zresztą stanowisko ekspresu często pełni bardzo ważną funkcję społeczną - jest idealnym miejscem na towarzyskie, rozluźniające pogawędki w czasie przerwy. Poza tym, dobrą kawę wypada podać klientom i partnerom biznesowym odwiedzającym siedzibę przedsiębiorstwa. Wobec tego, podpowiadamy jaki ekspres do kawy do biura wybrać.

Ekspresy Jura - idealne do biura

Poszukując marki ekspresów, która jest w stanie zapewnić nam solidną maszynę do parzenia małej czarnej niewątpliwie warto pochylić się nad producentem ekspresów Jura. Biorąc pod uwagę, że poszczególni pracownicy mają nieco inny gust względem kawy, jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie. Ekspresy Jura pozwolą bowiem przygotować zarówno intensywne, pobudzające espresso i delikatniejsze americano, jak i nieco delikatniejsze w smaku latte bądź cappuccino. Poza tym, przygotowanie ulubionego napoju wszystkich pracowników biura z ekspresami Jura nie zajmuje zbyt wiele czasu. Zresztą taki napar pod względem jakości, smaku i aromatu o niebo przewyższa kawowe napoje z popularnych w ostatnim czasie ekspresów kapsułkowych.

Jakie modele Jura będą najlepsze do biura?

Jeśli już postanowimy, że ekspresem do kawy godnym naszego biura będzie jeden z modeli marki Jura, kolejno musimy wybrać ten jeden dla nas najlepszy. Na tym etapie należy się zastanowić ilu pracowników będzie z niego korzystało na co dzień, a co za tym idzie ile filiżanek kawy będziemy w nim parzyć każdego dnia. Im więcej, tym nasz sprzęt powinien być bardziej wydajny. Prócz tego, nie bez znaczenia jest wielkość pojemnika na wodę i kawę. Absolutną podstawą jest oczywiście wbudowany młynek, filtr wody, a także regulacja mocy kawy i regulacja dyszy. Tylko wówczas każdy pracownik będzie mógł zaparzyć dokładnie taką kawę, jaką najbardziej lubi. Szczególnej uwadze polecamy dwa, bardzo solidne i nowoczesne modele, a mianowicie Jura E8 i Jura Z6.

pixel