Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Młynek Hario Slim i plastikowy dripper, czyli kawa w podróżach małych i dużych

2018-02-25
Młynek Hario Slim i plastikowy dripper, czyli kawa w podróżach małych i dużych

Zdarza Ci się wyjeżdżać na biwaki pod namiotem? Letni urlop tradycyjnie już spędzasz na domku w górach bądź żeglując po mazurskich jeziorach? Co i rusz planujesz podróże kamperem przez kolejne kraje Europy? A może przemierzasz z turystycznym plecakiem cały świat? Chcesz cieszyć się wyśmienitą, świeżo mieloną kawą niezależnie od miejsca w jakim się znajdujesz? Oto coś specjalnie dla Ciebie - lekki, zgrabny młynek Hario Slim oraz plastikowy dripper Hario, czyli akcesoria stworzone z myślą o miłośnikach kawy, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

Młynek Hario Slim

Jeśli jesteś prawdziwym kawoszem, przygotowując się do jakiejkolwiek podróży z całą pewnością pierwszą rzeczą, jaką zapakujesz do swojego plecaka lub walizki będzie oczywiście dobra kawa. A skoro nie uznajesz kompozycji zmielonych już przez producenta, obowiązkowo prócz ulubionych ziaren musisz także pomyśleć o młynku. Urządzeniem, które w tym przypadku idealnie spełni swoją funkcję jest ręczny młynek Hario Slim. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, ważący zaledwie 200g, filigranowy, wygodny w użyciu i transporcie, wyposażony w stożkowe żarna ceramiczne mieli kawę wcale nie gorzej niż klasyczny Hario Skerton czy też profesjonalne młynki elektryczne. W zależności od metody parzenia małej czarnej ustawiać możemy w nim dowolną grubość mielenia.

Plastikowy dripper Hario

Niewątpliwie do łask wracają współcześnie przelewowe sposoby parzenia kawy. Pośród nich szczególną popularnością cieszą się metody alternatywne, a więc dzbanki typu Chemex Coffee Maker, Hario Woodneck oraz najprostsze ceramiczne drippery. Jednak huta szkła rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni stworzyła również naczynie idealne do zabrania ze sobą w każdą podróż. Wykonany z plastiku, a co za tym idzie lekki, odporny na uszkodzenia dripper można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie i cieszyć się doskonałą kawą nawet w najbardziej survivalowych warunkach. Tym bardziej, że zarówno jego obsługa, jak i konserwacja są niezwykle proste. Co więcej, jednorazowo można przygotować w nim 500 ml naparu, czyli w sam raz na dwie duże kawy - jedną dla siebie, drugą dla swojego współtowarzysza podróży.

Polecane

pixel