Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poznaj niezawodne kubki termiczne Asobu i zabierz kawę w drogę!

2021-01-22
Poznaj niezawodne kubki termiczne Asobu i zabierz kawę w drogę! Poznaj niezawodne kubki termiczne Asobu i zabierz kawę w drogę!

Niezależnie od tego, czy jesteśmy w dłuższej podróży, czy zwyczajnie zmierzamy do pracy, lubimy, gdy w tej wędrówce towarzyszy nam kawa lub inny, pobudzający napój. Nieodzownym sprzętem każdego miłośnika kawy w trasie jest kubek termiczny. Jednakże kubek kubkowi nierówny, a nic tak nie psuje nastroju, jak letnia kawa, czy przeciekające wieczko kubka. Rozwiązaniem tych rozterek są kubki termiczne Asobu, słynące z niezawodności i przyciągającego oko designu.

Poznaj niezawodne kubki termiczne Asobu i zabierz kawę w drogę!

Asobu – w służbie designu i prostych przyjemności

Asobu to kanadyjska marka należąca do firmy AD-N-ART, która od ponad dwudziestu lat działa w branży produktów do serwowania napojów. Można więc śmiało powiedzieć, że na kubkach termicznych znają się, jak mało kto! Nazwa Asobu pochodzi z języka japońskiego i oznacza zabawę oraz przyjemność, które są inspiracją dla twórców marki. Doskonale widać to w przypadku wypuszczanych projektów, które cieszą oko żywymi kolorami i fantazyjnymi kształtami. Jednocześnie są one proste i wyjątkowo funkcjonalne, by czerpać czystą przyjemność z ich użytkowania.

Kubek Asobu – wysoka jakość wykonania

Tym, co charakteryzuje kubki termiczne Asobu, jest wysoka jakość użytych materiałów. Kubki te wykonane są ze stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych w 100% wolnych od BPA, dzięki czemu można z nich korzystać bez obaw. Ponadto materiały te są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, więc odpowiednio czyszczony kubek będzie nam służył przez wiele lat.

Kubek Asobu – wysoka jakość wykonania

Mówiąc o jakości wykonania, nie sposób nie wspomnieć o pięknym wzornictwie. Każdy kubek Asobu to małe dzieło sztuki współczesnej. Fani minimalizmu mogą wybierać pośród klasycznych i ponadczasowych zestawów kolorystycznych (np. połączenie czerni i złota, stal szczotkowana), jednak marka nie zapomina też o fanach żywych barw i oryginalnych wzorów. Dzięki temu można dopasować kubek do swojego indywidualnego stylu, by odzwierciedlał naszą barwną osobowość!

Asobu – kubki termiczne niecieknące i trzymające ciepło

Doświadczenie podpowiada, że nie zawsze to, co jest ładne, jest jednocześnie funkcjonalne. Na szczęście kubki termiczne Asobu to dowód na to, że jakość może iść w parze z pięknym designem. Podwójne stalowe ścianki izolowane próżniowo utrzymują temperaturę gorących napojów do 6 godzin, a zimnych nawet do 24 godzin, więc mamy pewność, że w trakcie wojaży napijemy się ciepłej kawy lub prawdziwie mrożonej herbaty. Stosunkowo niewielkie rozmiary kubków oraz ich smukła linia sprawiają, że zmieszczą się one do każdej torby lub plecaka.

A jak wygląda kwestia szczelności kubków termicznych Asobu? Producent zadbał również o to, dlatego nie musimy martwić się o niekontrolowane wycieki płynów. Zamknięcie kubków wyposażone jest w podwójne zabezpieczenie w postaci przycisku i zatrzasku, więc napój zawsze pozostanie na swoim miejscu.

Kubki termiczne Asobu - opinie ich użytkowników

Dobry produkt sam się obroni, dlatego nie dziwią liczne pozytywne opinie na temat kubków termicznych Asobu. Cenione są za długie utrzymywanie ciepła napojów, wygodne ustniki do łatwego picia, ergonomiczny kształt, trwałość, a także ciekawe wzornictwo.

Kubki termiczne Asobu

Kubki termiczne Asobu dostępne są w różnych pojemnościach. Liberty Canteen Asobu to kubek ascetyczny w formie, który pomieści aż 500 ml płynu, dzięki czemu doskonale nada się na dłuższą wędrówkę. Jeżeli potrzebujemy nieco mniejszego kubka, świetnie sprawdzi się elegancki i nowoczesny kubek termiczny 5th Avenue Asobu (390 ml) wyposażony w ustnik otwierany za pomocą wygodnego przycisku. Dla młodszych użytkowników stworzono Diva Mini Asobu o pojemność 200 ml i atrakcyjnej szacie graficznej.

Jeżeli nie planujemy zabierać kawy lub herbaty w podróż, ale w domu lub biurze chcemy mieć kubek dobrze trzymający ciepło, świetnym wyborem będzie Liberty Canteen Asobu (500 ml). Z pozoru wygląda jak zwykły kubek, jednak dzięki izolacji próżniowej ulubiony napój dłużej będzie ciepły. Z kolei wnętrze kubka pokryto warstwą ceramiki, aby nie przejmował smaku napojów.

pixel