Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zaparzamy kawę Fantino Gusto Antico w kawiarce Bialetti Moka Express

2018-03-04
Zaparzamy kawę Fantino Gusto Antico w kawiarce Bialetti Moka Express

Cenisz delikatną kawę z wyczuwalnymi nutami słodyczy i świeżych owoców? Bez wątpienia takie mieszanki należą do jednych z najbardziej cenionych! Kawa Fantino Gusto Antico, palona w górach Piemontu to obecnie jedna z najlepszych mieszanek dostępnych na polskim rynku. Co ją wyróżnia?

Delikatny smak, pozwalający na bujanie w obłokach!

Dla wielu z nas kawa powinna być przede wszystkim przyjemnością – jej picie to rytuał, który chcemy celebrować każdego dnia. Dla takich chwil stworzone zostały mieszanki takie jak Fantino Gusto Antico, pochodząca z włoskiej palarni w górach Piemontu. Wyjątkowy klimat tego miejsca sprawia, że kawa nabiera nie tylko wyjątkowego smaku, ale i zapachu. Górskie powietrze niebagatelnie wpływa na finalny efekt palenia. Jedna filiżanka pozwoli nam oderwać się od szarej rzeczywistości i zgiełku miast, i przenieść się myślami do malowniczych, włoskich gór.

Poznaj subtelny charakter Fantino Gusto Antico

to stuprocentowa Arabika – oznacza to, że już w niewielkiej ilości znajdziemy wszystko co najlepsze. Kawa charakteryzuje się przede wszystkim subtelnym smakiem, pozostającym na podniebieniu. Każdy łyk pozwala na odkrywanie interesujących nut świeżych owoców. Słodyczy nie psuje subtelna goryczka, pozwalająca na lepsze delektowanie się pełnią smaku. Jasny stopień palenia ziaren pozwala na zachowanie jak największej ilości aromatów wewnątrz. Niewielka zawartość kofeiny to kolejny atut – kawą tą możemy delektować się, kiedy tylko chcemy!

Fantino Gusto Antico w plenerze!

A gdyby tak odpocząć od codzienności i napić się kawy w miejscu wyjątkowym? Wystarczy do tego zapas ziaren Fantino Gusto Antico oraz kawiarka Bialetti Moka Express i kuchenka turystyczna. Ten niewielki zestaw zabrany w góry pozwoli na całkowite oddanie się przyjemności: kawa wprost z Piemontu, parzona na łonie natury. Wykorzystanie niewielkiej kawiarki Bialetti to strzał w dziesiątkę – dzięki niej nie tylko otrzymamy aromatyczny napar, ale i będziemy mogli cieszyć się kawą również poza zaciszem domu. Kawiarki Bialetti tworzone są z lekkiego i odpornego na uszkodzenia aluminium – zastosowanie odpowiednich proporcji poszczególnych elementów pozwala na uzyskanie wspaniałego naparu, bez względu na miejsce. Kawiarki Bialetti znane są na całym świecie, jednak ukochali je szczególnie Włosi, którzy coraz częściej przedkładają je nad klasyczne ekspresy kolbowe.

Polecane

pixel