Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak działa spieniacz do mleka?

2018-09-08
Jak działa spieniacz do mleka?

Większość ludzi urządzenie o nazwie spieniacz do mleka kojarzy z ręcznym, mało profesjonalnym, raczej lichej jakości akcesorium na baterie, wyposażonym w podłużne, spiralnie zakończone mieszadełko zamocowane na plastikowym trzonku. Każdy barista natomiast doskonale wie, że prócz takich modeli producenci sprzętu kawowego mają do zaproponowania zdecydowanie bardziej specjalistyczne, solidne, elektryczne spieniacze mleka. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w kawiarniach i innych lokalach gastronomicznych, które serwują swoim gościom nie tylko espresso, ale i kawy mleczne na jego bazie, np. cappuccino czy też latte.

Elektryczny spieniacz do mleka

Jak działa spieniacz do mleka?

Elektryczny spieniacz do mleka to urządzenie będące doskonałym uzupełnieniem zarówno ekspresów, które nie posiadają wbudowanego spieniacza do mleka, jak i tych, które są w niego wyposażone. Jak wiadomo w kawiarni po pierwsze liczy się jakość serwowanych naparów, po drugie czas. Z pomocą takiego dodatkowego sprzętu bariści są w stanie jednocześnie przygotować więcej cieszących się ogromną popularnością cappuccino i latte. Przekłada się to oczywiście na zadowolenie klientów, a także stale rosnącą frekwencję. Zwłaszcza, że dobrej jakości spieniacz mleka pozwala uzyskać idealnie puszystą mleczną piankę, która wprost rozpływa się w ustach, a także bardzo efektownie wygląda.

Jak działa spieniacz do mleka?

Spieniacz do mleka Jura

Jak działa spieniacz do mleka?

Każdy doświadczony właściciel kawiarni i barista doskonale rozumie, że aby osiągnąć sukces w tej branży poza doskonałymi ziarnami kawy, konieczny jest solidny, nowoczesny sprzęt. Planując zakup elektrycznego spieniacza do mleka niewątpliwie warto porównać ofertę różnych producentów. Na szczególną uwagę zasługuje sprzęt marki Jura. Uznany na całym świecie szwajcarski producent ekspresów do kawy, przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i do kawiarni, proponuje nam bowiem jeden z lepszych spieniaczy do mleka. Jura i tym razem to klasa sama w sobie. Urządzenie wyróżnia łatwość obsługi, wysoka moc (550-650 wat), poręczny kształt oraz tak typowy dla marki Jura nowoczesny, minimalistyczny, elegancki design, który idzie w parze z niezawodnością, precyzją i najnowszą technologią.

Polecane

pixel