Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cavallo ESPRESSO PERFECTA i Ekspres kolbowy La Pavoni Professional – klasyka w najlepszym wydaniu

2018-03-18
Cavallo ESPRESSO PERFECTA i Ekspres kolbowy La Pavoni Professional – klasyka w najlepszym wydaniu

Cenisz klasyczne rozwiązania, zrównoważone nuty smakowe oraz wysoką jakość kawy? Trudno znaleźć dzisiaj produkt, który spełnia wszystkie te wymogi. Kawa Cavallo Espresso Perfecta sprosta tym wymaganiom– starannie dobierane ziarna, uważny sposób palenia oraz średni poziom kofeiny to tylko niektóre z jej wielu zalet.

W poszukiwaniu idealnego smaku

Dla wielu z nas idealna kawa odznacza się goryczką i niewielką nutą kwaskowatości, która chwilę pozostaje na podniebieniu. Trudno jednak znaleźć kawę, która w sposób wyważony łączyłaby te dwa smaki. W przypadku kawy Cavallo espresso perfecta producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom koneserów. Kawa ta łączy w sobie idealną harmonię ziaren Arabiki (64%) i nuty Robusty (36%). Ziarna pochodzą z różnych krajów, przez co bez wątpienia można powiedzieć, że kawa ta posiada niejedno oblicze. Ziarna z Brazylii nadają jej subtelnego aromatu czekolady, ziarna z Kostaryki i Indii sprawiają, że każdy w filiżance wyczuje także posmak orzechów. Ziarna są jasno palone – oznacza to, że podczas palenia zachowano jak najwięcej aromatów i nut smakowych, co bezpośrednio przekłada się na doznania podczas picia. Warto dodać, że ten rodzaj palenia ziaren pozwala na zachowanie naturalnej kwasowatości.

Delikatne pobudzenie o każdej porze

Cavallo espresso perfecta charakteryzuje się średnią zawartością kofeiny. Oznacza to, że przypadnie do gustu zarówno tym ceniącym kawy pite wcześnie rano, jak i miłośnikom kawy w południe czy wieczorami. Cavallo espresso perfecta subtelnie orzeźwi, doda wigoru, ale nie spowoduje nieprzyjemnego uczucia pobudzenia. Cavallo espresso perfecta, ze względu na swój wyważony smak i czekoladowe nuty, doskonale nadaje się do przygotowywania napojów mlecznych na bazie kawy: cappuccino, latte. Decydując się na klasyczne espresso napar będzie pozostawiał przyjemne wspomnienie na języku. Proponowana kawa najlepiej sprawdza się parzona w ekspresach kolbowych.

Ekspres kolbowy La Pavoni Professional

Ekspres kolbowy La Pavoni Professional to z pewnością produkt przeznaczony dla koneserów dobrego smaku… i wyjątkowego designu. Uwagę zwraca dźwignia, dzięki której my sami będziemy decydować o smaku i intensywności przygotowywanej kawy. Całość konstrukcji wykonana jest z wysokiej jakości elementów zabezpieczonych przed działaniem wilgoci. Produkt przypadnie do gustu miłośnikom stylu retro czy steampunk.

Polecane

pixel